V Metall Skin System – nahka noorendav hooldus näole ja kaelale

V metallV METAL SKIN SYSTEM – nahka noorendav hooldus näole ja kaelale

Noorendada nahka ilma nõelte või kirurgilise sekkumise abita on iga naise unistus juba ammustest aegadest peale. Isegi Kleopatra kandis puhkuse ajal otsekui surematuse rituaalina maski, mis oli valmistatud väärismetallidest – eellaste rituaal, mis ammutab oma jõu unikaalsetest ja haruldastest koostisosadest ning mis tänapäeval ühendab teaduse kogemusega.
See nahahooldus on mõeldud tuhmile nahale, mis vajab pinguldamist, uuendamist ning hapnikuga rikastamist. Sobib väga hästi suitsetajatele ja neile, kes on sunnitud olema keskkonna kahjulike mõjude käes. V Metall Skin System on biostimulant tänu millele stimuleeritakse hüaluroonhappe sünteesi, mis aitab nahas niiskust säilitada. See hooldus sobib kõigile nahatüüpidele aastaringselt ning tagab kohese sära ja värskuse.

V METALL SKIN hooldus koosneb:

  • Eelnevalt puhastatud nahk kooritakse, kuivatatakse ning tehakse näo-, kaela ja dekolteemassaaž. Seejärel kantakse nahale V Metall Mask.
  • V Metall Mask – selles on kombineeritud biostimuleeriva ja tasandava efektiga koostisosad nagu kolloidplaatina, hõbeoksiid ja teemati laastud ning pinguldava, toniseeriva toimega koostisosad, mis normaliseerivad rasu tootmist nagu piimhape ja mandelhape, tänu millele nahk muutub säravamaks ning elastsemaks. Samuti rida aktiivaineid, mis kaitsevad naha DNA-d ja aeglustavad vananemist, mis on põhjustatud ultraviolettkiirgusest ja oksüdatiivsest stressist.
  • Spetsiaalne silikoonmask aitab V Metall maskis olevate aktiivsete koostisosade modulleerimist ja transportimist sügavale nahka. Pärast V Metall maski eemaldamist muutub nahk väga läbilaskvaks ning vastuvõtlikuks aktiivsetele toimeainetele.
  • Metall Hydroseerum – taastav ja sära andev seerum annab elujõu tuhmile, väsinud ning vähenenud elujõuga nahale. See on toitvate aminohapete, vitamiinide, koeensüümide ja nahka tasandavate ainete rikas eliksiir, mis stimuleerib, toidab ja noorendab nahka.

Peale esimest hooldust paraneb naha tektuur ja kvaliteet märgatavalt. Nahk muutub säravamaks.
Peale kuuri, mis koosneb 4 hooldusest kord nädalas, muutub nahk siledamaks, elastsemaks ja pingulduvaks ning kortse on vähem märgata.

V METALL SYSTEM hooldust on väga hea kombineerida VS SYSTEM hooldusega, mis teineteist täiendades ja fibroplaste stimuleerides aktiveerib laiska nahka tööle.