Keratiini hoolduse pakett

Keratiinihooldust pakkudes oleme täheldanud, et selle protseduuri mõju ja efektiivsus kestab kordades kauem kui peale hooldust ka kodus kasutada kvaliteetseid keratiini sisaldavaid vahendeid. Et Sulle siledaid ja läikvaid juukseid kauemaks tagada,  pakume keratiinihooldust nüüd ka koos koduseks juuksehoolduseks sobilike keratiini sisaldavate juuksehooldusvahenditega.

Paljude klientide ootused selle protseduuri osas on väga kõrged ja 99% tõdeb, et vahetult peale keratiinihooldust ON juuksed palju pehmemad, siledamad ja täidlasemad, kuid mõju kaob ajapikku.

Keratiinihooldus ise annab juustele elastsuse ja tugevuse, puhastades juuksed kõigepealt sügavuti ning seejärel siludes ja niisutades juukseid intensiivselt. Protseduuri käigus juustele lisatav keratiinikiht täidab juukse harali soomuskihi ja juuksed püsivad tänu sellele tõesti siledamad, säravamad ja tervemad.

Et hea tulemus püsiks kauem, soovitame alati peale keratiinihooldust ka kodus kasutada keratiini sisaldavaid juuksehooldustooteid. Need pikendavad protseduuri mõju ja tagavad Su juuste hea väljanägemise palju pikemaks ajaks säilitades juukseid katvat keratiinikihti ja seda isegi kasvatades.

Nüüd on Sul hea võimalus soetada vajalikud tooted koos keratiinihooldusege, sest keratiinihoolduse pakett sisaldab spetsiaalset hooldusjärgset sampooni ja maski komplekti, et maksimeerida hoolduse tulemust!

Keratiinihoolduse koos tootekomplektiga saad broneerida soodushinnaga. See tähendab, et ostes eraldi hoolduse ja tooted maksad kokku palju rohkem!