pHformula hooldused

ph-formula-hooldusedpHformula happehooldused

pHformula on innovaatiline farmatseutilis-kosmeetiline nahahooldussari, mis pakub klassikalisest näohooldusest radikaalsemaid lahendusi, kuid on seejuures äärmiselt nahasõbralik. Tegemist on kaasaaegse nn kontrollitud naha keemilise uuendamisega ehk keemilise koorimisega kasutades selleks erinevaid happeid.

Kontrollitud keemilise nahauuenduse mõju on tavapärasest happekoorimisest täiesti erinev. Kui tavahappekoorimine põhjustab peamiselt nahakihtide eraldumist, siis kontrollitud nahauuendus kiirendab aktiivselt rakkude uuenemise protsessi erinevates nahakihtides, seejuures säilitades naha välimist struktuuri ja vähendades samas traumasid ja pindmist nahaärritust. Enamasti ei teki hoolduse järgselt tugevat nahaketendust, mis varasemate happehooldustega kaasas käis.

pHformula nahauuenduse protseduurid ei tekita põletust, tugevat koorumist ega vaja pikka taastusperioodi – see tähendab, et happehoolduse järgselt ei ole vaja peituda koduseinte vahele mao kombel nahka kooruma.

Leiate kogu pHformula tootevaliku koduhoolduseks ja kiirete tulemustega keemilised koorimised ehk happehooldused igaks aastaajaks erinevate nahaprobleemide leevendamiseks. Kui mure näonahaga tundub ületamatu ja iseseisvalt koduste vahenditega nahaga seonduvatele muredele lahendusi ei leia, siis olete alati oodatud meie kosmeetikute juurde konsultatsioonile ja pHformula happekoorimise eelhooldusele, et ühiselt oodatud tulemusteni jõuda.

Salong Fresh kosmeetikud on kõik oma ametis tõeliselt pühendunud ja naudivad klientidega koostööd – hoolitseme suure rõõmuga selle eest, et meie poolt pakutavad happehooldused võtavad arvesse kliendi individuaalsust, erinevate näonahatüüpide iseärasusi ja pakuksid leevendust muret tegevatele nahaprobleemidele. Kasutame happehooldusi nii iseseisvate hoolitsustena kui kombineerituna erimaskide ja mehaanilise pooride puhastusega – nii saab oluliselt tõsta salongihoolduste tulemusi.

Nahahoolduste valik ja naha ettevalmistamine.

Kontrolllitud nahauuenduse hoolduskuur valitakse välja koos pHformula kosmeetikuga. Esmalt on vaja viia läbi naha eelvalmistus ehk S.P. eelhooldus – tegemist on naha taluvuse testiga, mis teeb nahale esmase kerge happekoorimise ja näitab naha vastupanuvõimet hapetele. Vastavalt kliendi individuaalsele naha seisukorrale soovitab kosmeetik, mitu hooldust ja missuguse intensiivsusega on vaja läbi viia ning kuidas hoolitseda naha eest koduste vahenditega järgmised kaks nädalat. Keskmise intensiivsusega hoolduste kuur on tavaliselt 4-8 hooldust 10-21 päevase vahega. Päevitamine on vastunäidustatud nii kuuri ajal kui ka 10 päeva enne hoolduskuuri.

pHformul S.P. eelhooldus

Kui soovite alustada pHformula nahauuenduse happekuuriga, siis kõige esimeseks sammuks on kosmeetiku konsultatsioon ja naha test spetsiaalse lahusega. Eelhoolduse käigus selgitatakse välja Teie näonaha seisund ja vastuvõtlikkus pHformula toodetele. Eelhooldus valmistab naha ette järgnevateks protseduurideks avades nö raku transpordikanalid, et toimeained saaksid paremini nahka tungida.

Eelhoolduse test annab kosmeetikule ja kliendile turvatunde edasiste hoolduste teostamiseks. Kosmeetik määrab konsultatsioonipäeval kliendi naha tundlikkuse ja lähtuvalt sellest koostab edasise plaani hoolduste läbiviimiseks. Kliendile loob see kindluse, et tema hooldusplaan koostatakse lähtudes just tema naha vajadusest ja tundlikkusest. Samuti täidab kosmeetik enne hoolduse teostamist kliendi profiili.

S.P.Complexi nahatesti tegemisega toimub naha nõrk koorimine ja nn transpordikanalite avamine, mis soodustab edaspidi toimeainete paremat tungimist nahka. Kui nahk talub eeltesti hästi, võib koheselt teha ka nahaprobleemile valitud hoolduse.

Meie ilusalong pakub järgmisi pHformula hooldusi: