Age Summum näohooldus

Age Summum näohooldus – täiuslikult noorendav näohooldus puhta C-vitamiinga.

Age Summum hooldus on ideaalne meie põhjamaise nahatüübi jaoks. See võimaldab juba varakult ära hoida kahjulikust UV-kiirgusest, keskkonna saastatusest, stressist ja külmast ilmast tingitud heleda ja õrna naha enneaegse vananemise.

Age Summum on kõikide vananemisilmingute nagu fotovananemine (päikese kahjulikest mõjudest tingitud enneaegne vananemine), naha lõtvumine, kortsud ja tuhm jume vastu. Kogu hooldus on nagu reis naudingute maailma. Hoolduse käigus naudid erinevaid massaaže ja maski, mis viivad  Su nahka väärtuslikke toimeaineid. Hoolduse käigus lisatavad tooted jäävad nahale, neid ei eemaldata näolt, mis annab võimaluse toimeainetel kauem mõjuda ja saavutada maksimaalne tulemus. Silutud on ka kõige peenemad kortsukesed, nahk on siidiselt sile ning särav.

Age Summum hoolduse kliiniliselt testitud tulemus peale 3 hooldust:

  • 49,4% väheneb kortsude sügavus
  • 42,6% nahk pinguldub
  • 87,7% paraneb naha elastsus

Age Summum näohooldus algab nahka sügavuti puhastava mikrolihvimisega.

Seejärel kanab kosmeetik nahale aktiivne puhta C-vitamiini seerum, mis imendub Su naha sügavamatesse kihtidesse ja aktiveerib uute rakkude teket, see aitab kaasa naha uuenemiselele. Samal ajal muudab C-vitamiini happeline toime  Su naha kirkamaks, vähendab pigmendilaigukesi ja ühtlustab jumet.

NB! Tänu oma ravivale toimele võib c-vitamiin esimesel korral nahal veidi kipitada, mis on märk eelnevatest nahakahjustustest. Hooldusega naha seisukord pareneb ja järgnevatel kordadel ei ole enam tunda kipitust.

Järgneb massaažiseerum hüaluroonhappe ja unikaalse toimeainega Pro-Oxygen, millel on erakordne võime stimuleerida raku hingamissüsteemi ning seeläbi parandada naha elulisi funktsioone. Spetsiaalne massaaž pinguldab nahka ja vähendab kortse. Massaaž põhineb Jaapani iidsel Kobito massaažitehnikal, mida kasutasid just Geišad.

Kõige tipuks taastab särava jume ja pinguldab näojooni Pro-Collagen’iga mask, mis muudab välimuse nooruslikumaks. Tulemuseks on niisutatud, kirgastatud, pinguldatud, siledam ja pehmem nahk.

NB! Efektiivseima tulemuse annab kolmest järjestikusest korrast koosnev kuur (1 kord nädalas), kuid ka ühe hoolduse järel on tulemused silmnähtavad – nii võib seda igati soovitada just enne tähtsündmusi.