Töötajad

Juuksurid

Juuksur-stilist Triinu Rohtsaar

juuksur-stilist-triinu-rohtsaar

 

 

 

 

Alustasin juuksuriõpinguid juba pea 20 aastat tagasi tolleaegse suurima profi Maie Lõhmuse käe all.
Minu tee ilumaailma algas põrandalt karvu kokku pühkides ja käterätte voltides, klientide päid pestes ja keemilist lokki loputades. Samm-sammult anti meile, õpilastele, juurde volitusi tegeleda klientidega, kuni lõpuks iseseisvalt kätt harjutama saime hakata.

Loe edasi Triinu kohta

Juuksur-stilist Ailika Just

 

 

 

 

Kõige tähtsamaks oma töös pean oskust kuulata ja seeläbi täita kliendi soov nii, et ta lahkub minu juurest rahulolevana. Olen nõus katsetama ning ma ei kohku kliendi soovi ees saada lavendlilillasid juukseid või hoopis midagi muud põnevat!

Loe edasi Ailika kohta

Juuksur-stilist Maarit Kapsta

Juuksur-stilist Maarit Kapsta

 

 

 

 

Juuksuri tööga puutusin kokku juba päris pisikese tüdrukuna. Minu ema oli juuksur ja vahel harva võttis ta mind tööle kaasa. Mulle meeldis seal toimetada, võtsin kuivatist rätikuid välja, sättisin neid kokku ja pühkisin juukseid põrandalt kokku. See kõik tundus meeletult tore töö olevat. Ja need tädid, kellele soenguid tehti, olid uskumatult ilusad ja õnnelikud salongist lahkudes.

Loe edasi Maariti kohta

Juuksur Ave Liblik

 

 

 

 

Mind on alati huvitanud kunst, muusika ja mood. Seepärast olen valinud enda elukutseks just selle ameti, et saaksin ise midagi luua. Mulle meeldib näha kuidas õige lõikus ja värv inimeses tema ilu ja isikupärasuse rohkem esile toob.
Loe edasi Ave kohta

Kosmeetikud

Kosmeetik Heidi Kurusk

Olen pärit väikelinnast Viljandist, kus möödusid ka mu kooliaastad. Esimene kokkupuude kosmeetiku tööga oli kui ma väikese tüdrukuna kosmeetikasalongis ema oodates perekonnatuttava kosmeetik Mare Eisleri tööd sain vaikselt kõrvalt jälgida. Ilmselt just nendest põgusatest külaskäikudest sai juhuse tahtel minu tulevase elukutse valik.

Loe edasi Heidi kohta

Kosmeetik Anu Kullo

 

 

 

 

Soov inimesi aidata on mind viinud kosmeetiku elukutse juurde. Lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2003. aastal ja sellest ajast olen pidevalt inimestega töötanud. Olen ennast täiendanud Induitiivteaduste koolis, kus puutusin kokku bioenergeetikaga ning õppisin, kuidas ennast energeetiliselt puhastada. Olen läbinud rida koolitusi, mis teeb mu töö väga vaheldurikkaks ja põnevaks.

Loe edasi Anu kohta