Brasiilia bikiinipiirkonna depilatsioon

Brasiilia bikiinipiirkonna depilatsioon erineb bikiini depilatsioonist, kuna siin eemaldatakse KÕIK karvad hoolikalt ning tulemus jääb puhas ja hügieeniline.

See meeldib paljudele naistele, kuna siis on võimalus kanda ka kõige napimat, läbipaistvamat aluspesu või bikiine. Seetõttu peavadki paljud naised karvaeemaldamist loomulikuks ja enesestmõistetavaks. Kuid kindlasti on ka neid, kes on vastupidisel seisukohal.

Esimest korda bikiinipiirkonna depilatsiooni tulles võiksid karvad olla 5-6mm pikkused. Protseduur on intiimne ja peaks olema puhas, kuna eemaldatakse absoluutselt kõik karvad. Kui karvad on liiga pikad, lõikab kosmeetik need esmalt lühemaks, et viia protseduuri valutumalt läbi.

Kindlasti ei saa öelda, et see on täiesti valutu protseduur. Iga kliendi valutundlikkus on erinev. Ka enesetunne ja meeleolu mõjutavad valutundlikkust. Üleväsinud ja ärritunud olukorras klient on depilatsiooni tegemise ajal tundlikum ja protseduur tundub palju valusam. Eriti tundlikud on naised menstruatsiooni esimestel päevadel.

Peale depilatsiooni ei ole soovitav 2 ööpäeva päevitada, käia saunas ega sooja dušši all. 24h jooksul ei tohi trenni minna, sest higistamine soodustab bakterite levikut ja põletiku teket.

Esmakordsel depileerimisel võib aega kuluda 45-60 minutit,  kuid sõltuvalt karvadest on igal järgneval korral  kuluv aeg lühem.

Brasiilia bikiinipiirkonna depilatsioonijärgne kodune hooldus

1-2 korda nädalas on hea koorida bikiinipiirkonda või teha kuivharjamist, mis on efektiivsem. Sellega eemalduvad surnud naharakud nahalt. Samuti aitab see vältida karvade sissekasvamist ja põletiku tekkimist. Kuivharjamist on hea teha iga päev enne dušši, kas kinda või looduslikust kiust harjaga. Selle tulemusena muutub nahk elastsemaks, siledamaks. See aitab karval naha pinnale tõusta ja hoiab naha verevarustuse aktiivse ning surnud naharakke on vähem.

Kui on tekkinud põletik karvanääpsus (punetav sõlmeke), ei tohi seda traumeerida. See tuleb korralikult, steriilselt avada ja eemaldada põletikukolle (sinna on karv võibolla sisse kasvanud). Seetõttu on hea kasutada karvakasvu pärssivaid tooteid peale depilatsiooni, mis on põletikuvastase, nahka rahustava, samas niisutava ja karvakasvu aeglustava toimega.

Brasiilia depilatsiooni vastunäidustused

  • Armkude;
  • Nahavigastus,
  • Päikesepõletus.
  • Suured sünnimärgid depileeritavas piirkonnas (sünnimärgi pealt lõigata karvad ära, MITTE tõmmata)
  • Nakkushaigused, täid, sügelised.
  • Veritsushaigus e. verejooksu peatumishäire.
  • Epilepsia (oht tekitada epilepsiahoog)
  • Diabeet (trauma aeglane paranemine)