Püsiklient

Püsikliendina säästad raha ja aegaPüsikliendi staatuse saad Ilusalongis Fresh juba teisel külastusel.

Kõik kliendid, kes meie interneti broneeringu keskkonnas end registreerivad, saavad juba teisel ilusalongi külastusel püsikliendi staatuse ja soodsamad hinnad. Püsikliendi staatus kehtib kogu salongis, olenemata kas Sa kasutad juuksuri, juuksepikenduste või kosmeetiku teenust (sealhulgas GlamLac püsilakk, maniküür-pediküür, ripsmepikendused)

Online broneeringu üks suur pluss on see, et Sul on ise võimalik endale koheselt sobiv aeg valida ja see ka kinni panna. Broneeringu kohta tuleb Sinu meilile ka automaatselt meeldetuletuskiri, soovikorral saad ise oma külastuse aega ja kuupäeva muuta.

Kliki siia ja hakka püsikliendiks

Teine netibroneeringu eelis on see, et kõigist sooduspakkumistest ja kampaaniatest saame Sind, kallis püsiklient, teavitada esmajoones. Tänu broneeringusüsteemile on meil võimalik Sinuga kontakteeruda kohe kui juhtub, et teenindaja on haigestunud või on äärmine vajadus mõnda juba broneeritud aega ümber muuta. Tänu kontakti olemasolule saame säästa Sinu kallist aega ja jalavaeva.

Lisaks võime vastastikusel kokkuleppel pakkuda paindlikumat makseviisi.
Juukse- ja näohooldustoodetele kehtivad pidevalt erinevad soodustused, nende kohta saab täpset infot teenindajalt, rubriigist soodus ja ilusalongi FaceBooki lehelt Ilusalong Fresh Tallinnas.

PS! Kui Sa oled juba meie püsiklient. See tähendab, et Sul on:

  • Meie interneti broneerimise konto;
  • Sa oled broneerinud sealt kaudu ja ka selle teenuse eest maksnud salongis;
  • Ja Sulle ei kehti teistkordsel broneerimisel püsikliendihinnad-

Siis anna sellest teada meilitsi info (ät) salongfresh.ee või telefonil 600 80 70 ja see viga saab parandatud!