Näohooldus mehaanilise puhastuse ja massaažiga

Mehaaniline puhastus sobib Sulle, kui Sul on ummistunud poore ehk komedoone või miiliume enamjaolt näo T-tsoonis ehk otsmikul, ninal ja lõual. Protseduur puhastab Su naha komedoonidest, mustusest, rasust, ahendab poore ja normaliseerib rasunäärmete tööd. Aktiveerib naha vereringet ja ainevahetust, mille tulemusena Su nahk taastub kiiremini ja põletikukolded, kui neid on, taanduvad.

Peale protseduuri jääb Su nahk puhas, rahustatud, toidetud ja niisutatud. Veidi ebameeldiva puhastuse osa kompenseerib sellele järgnev lõõgastav ja nauditav massaaž.

Näohoolduse mehaanilise puhastuse ja massaaži käigus..

Puhastab kosmeetik Su naha näopiimaga ja -toonikuga meigist ja tolmust. Nahka kooritakse näonahale vastava koorimiskreemiga- kuivema ja õrnema naha puhul õrna bioloogilise koorijaga, rasusema ja tugevama naha puhul veidi intensiivsema teralisema koorijaga.

Seejärel aurutab kosmeetik nahka sooja auruga, et nahapoorid avaneksid- see hõlbustab rasu pooridest eemaldadamist.

Mehaanilinesel puhastusel kasutab kosmeetik klassikalist mehaanilist meetodit ehk poorilusikat ja oma sõrmi. Peale puhastust Su nahk dessinfitseeritakse ning vajadusel teostab kosmeetik lisaks darsevalisatsiooni. See füsioteraapiline meetod on valuvaigistava ja põletikuvastase toimega. Aktiveerib naha vereringet ja ainevahetust, mille tulemusena Su nahk taastub kiiremini ja põletikukolded, kui neid on, taanduvad.

Seejärel teeb kosmeetik Sulle nahka lõõgastava ja rahustava massaaži. Peale massaaži kannab ta näole, kaelale ja silmaümbrusesse nahatüübile vastavad maskid ja peale maski eemaldamist näo- ja silmaümbruskreemid. See tagab, et Su nahk on puhas, rahustatud, toidetud ja niisutatud.

Näidustused ja vastunäidustused

Selle puhastuse eelised on eelkõige kiire tulemus, sest nahapoorid saavad koheselt puhtaks. Miinuseks on see, et hooldus võib olla mõnevõrra valulik ja nahka traumeeriv tänu mehaanilisele töötlusele.

See hooldus ei sobi Sulle, kui Sul on kapillaarne tundlik nahk, mis reageerib punetusega kõrgete ja madalate tempratuuride muutustele. Ülitundliku naha puhul aitab kosmeetik mõne muu sobiva hoolduse valida või kombineerib mehaanilist puhastust mõne teise hooldusega.

Kindlasti ei saa seda protseduuri teha kui Su näonahal on lahtised haavad ja tugevad allergilised lööbed. Igasuguse kahtluse puhul konsulteeri enne kosmeetikuga- kas ja millist hooldust on soovitav teha või mitte.

Kasutusel on ülikvaliteetsed kosmeetikasarjad

Meie salongis kasutatakse mehaanilise puhastuse tegemiseks Guinot ja Ella Baché tooteid. Mõlemad on Prantsuse sarjad ja väga kõrgelt hinnatud  klientide ja kosmeetikute seas. Allergia võimalus on mõlema sarja puhul viidud miinimumini. Kosmeetik aitab valida ka Sulle kodus kasutamiseks sobivaid tooteid – kreeme ja näopuhastusvahendeid. On väga oluline, et Sa ka kodus oma nahka õigesti hooldaksid- siis on nahaprobleemid väiksemad või kaovad sootuks.

NB! Massaaž näole, kaelale ja dekolteele tehakse ainult juhul kui ummistunud poore ei ole palju ja nahka puhastuse käigus liialt ei traumeerita.