Pruudisoeng

Pruudisoengule peaks eelnema suhteliselt põhjalik ja informatiivne konsultatsioon, kus selgitame välja Sinu soovid ja ootused. Lepime kokku, millises stiilis, kui kinnine või lahtine tuleb soeng.

On hea, kui tulevane pruut kohtub jumestaja ja juuksuriga  juba vähemalt kuu enne tähtsat sündmust. Sel juhul peaks juuksur üle vaatama ka kliendi juuste olukorra, et vajadusel värvida juukseid või kohendada lõikusjoont nädal-paar enne tähtsat päeva.

Konsultatsiooni käigus lepime ka kokku, kas Sa soovid lisaks pulmasoengule proovisoengut, mis annab Sulle suure kindluse, et juuksur mõistab Sinu soove.Juuksuri seisukohast on eelnev soengu läbi tegemine hea, sest siis selgub, kas kõik, mis kokkulepitud, õnnestub ka reaalselt just sellest pikkusest juustega ette võtta.

Sa peaksid juuksurit eelnevalt soengut valides ja nüansse arutades informeerima ka riietuse stiilist või nõudlikest detailidest ja aksessuaaridest, juhul kui neid on.

Alati ei tähenda pruudisoeng viimse detailini  viimistletud ülespandud soengut, üha rohkem kliente valib ka pulmapäeval loomulikumad variandid-,lahtised lokid/lained või hoopis punutised.

Kui pruudi sooviks on kanda peas elavaid lilli, siis oleks hea need lasta pähekinnitamiseks ette valmistada juba floristil. Kõik soengukaunistused,tiaarad ja muud ehted oleks hea enne koos üle vadata, et pulmapäeval ei selguks, et üht või teist asja tegelikult soovitud moel soengus kasutada ei õnnestugi.

Erisoovidest ja plaanidest tasub juuksurit alati teavitada, et soengu tegemise käigus kõik 100% sujuks.
Pruudisoengule vajaliku aja oskab öelda juuksur peale pruudiga kohtumist ja juuksemahu visuaalset hindamist või peale proovisoengut.

Vaata ka pruudisoengute ja pulmasoengute galeriid