Ettevõttest

Ilusalong Fresh on uus pisike salong otse Tallinna südames. Asume Vabaduse Väljaku keskel  tunneli alguses, Elamusgolfi vastas.

Salongi oled oodatud esmaspäevast reedeni 10:00 – 20:00, laupäeval 10:00 – 16:00, pühapäeval kokkuleppel.

Ärimaailmas oleme alles algajad, avasime oma uksed veebruaris 2012. Ilumaailmas seevastu on meil mõlemal kogemust juba pea kaks aastakümmet. Usume, et selles tiheda konkurentsiga valdkonnas aitab just pikk töökogemus Sulle parimat teenust pakkuda ja lojaalne kliendibaas oma äri hästi ja edukalt ajada.

Ilusalong Fresh sündis eelkõige soovist pakkuda  Sulle kallis püsiklient sooja, sõbralikku, professionaalset ja mitmekülgset juuksuri ning kosmeetikuteenust. Loomulikult ootame siia ka kõiki uusi kliente!

Oma pisikeses salongis pakume laia juuksuriteenust juukseravist-konsultatsioonist kuni juuksepikendusteni ning kosmeetikuteenust kulmude-ripsmete värvimisest kuni erinevate aparaadihooldusteni.

Lisaks pakume nii ripsmepikendust kui päevameiki. Oleme paindlikud, valmis otsima ja leidma lahendusi just Sinu probleemidele ja soovidele,  julge vaid küsida!

Sinu juuste eest hoolitseme hispaania firma TAHE kõrgekvaliteediliste toodetaga. Juukseid värvime Tahe Botanic sarja ja Tahe 10 minuti Express püsivärvidega, mis on täiesti ainulaadne toode eesti turul.

Samuti on lisandunud meie tootevalikusse Macadamia Natural Oil`i suurepärased juukseid hooldavad värvid ja hooldustooted.
Kaasa saad osta Macadamia Natural Oili tooteid alates 60 ml minisize toodetest, mis annab hea võimaluse proovida erinevaid tooteid,et leiaksid endale just need õiged ja vajalikud.

Juukseid ravime keratiini, argaaniaõli ning muid looduslikke õlisid sisaldava Tahe Keratiini Hooldusega. Koduseks juuksehoolduseks pakume suurt valikut shampoone ja balsameid ning viimistlustooteid erinevatele juuksetüüpidele väga soodsate hindadega.

Sinu näo ja keha eest hoolitsema prantsuse firma GUINOT kvaliteetsete toodete ja tõhusate aparaadihooldustega. Erinevatele probleemidele leiame lahenduse Elsa Hieronymuse toodete ja hooldustega.

Öeldakse, et kui inimene teeb just seda tööd, mida ta armastab ja südamest teha tahab, siis läheb tal hästi. Meie teeme oma tööd südame ja oma kätega. Tunneme sellest ise suurimat rõõmu ning loodame rõõmu ja rahulolu pakkuda ka Sulle kallis klient. Soovime, et Sa tunneksid end meie pisikeses salongis hästi ja koduselt.

Suurimad austuseavaldused kõigile meie armsatele püsiklientidele,
rõõmsate uute kohtumisteni kõigi uute ja  vanade klientidega Ilusalongis Fresh,

Heidi ja Triinu

 

 

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm aitas 1.jaanuarist 2012 kuni 16.jaanuarini 2013 OÜ-l Ilusamaks soetada sisseseadet ja rahastada turundustegevusi.