VS SYSTEM – noorendav ja naha kaitsesüsteemi tugevdav näohooldus

V Metal Skin System - 30 minutiga - UUE NAHA EFEKT!VS SYSTEM – noorendav ja naha kaitsesüsteemi tugevdav näohooldus Promoitalialt

See on esimene kõrgetasmeline kosmeetiline süsteem rakkude turvalisuse tagamiseks! Hooldus on mõeldud naha tooni ühtlustamiseks, tugevdab naha kaitsebarjääri ning aktiveerib rakkude tööd.

Nahka mõjutavad paljud väliskeskkonnast tekitatud põhjused

Üha kasvav probleem meie linnades on sudu ja heitgaasid. Nendes sisalduvad raskemetallid ja saasteained suurendavad vabade radikaalide tootmist nahas, mis on vananemise ja rakkude hävimise peamine põhjus.

Intensiivne külm koos kuiva õhuga põhjustab näonahale pidevat oksüdatiivset stressi ja niiskuse kaotust.

Suvel ja talvel tuleb nahka kaitsta mitte ainult UV-kiirguse vaid ka dehüdratsiooni ehk naha niiskuskadu eest, sest hästi niisutatud nahk on terve, värske ja nooruslik.

VS SYSTEM hoolduse käik

Eelnevalt puhastatud nahk kooritakse, kuivatatakse ning tehakse näo-, kaela ja dekolteemasaaž. Seejärel kantakse nahale VS Crystal Pudding Gel.
VS Crystal Pudding Gel – värske ja lõhnav taaselustav puding, millel on kohene ning kauakestev mõju. Vedelkristallid aitavad viia polüpiimhappe mirosfäärid sügavale nahka. Sidruni- ja avokaadoõli, vitamiin D3 ja probiootikumid moodustavad nahka stimuleeriva ja kaitsva segu, mis on rikas naturaalsete antioksüdantide ja toitvate õlide poolest. Ainete koostoimel suureneb rakukaitse. X Cool MEA on termiline šokk, mis annab nahale kohese energiasüsti, rohkem elujõudu ja vähendab stressi.

VS Crystal pudinggeel kantakse puhtale ja kuivale nahale ning masseeritakse seda 2-3 minutit. Seejärel kantakse veel 4 ml geel ja jäetakse mõjuma 15 minutiks, mille järel see eemaldatakse ja nahk loputatakse ning kuivatakse.

Peale pudinggeeli eemaldamist kantakse uute naharakkude stimuleerimiseks nahale VS Booster – see on võimas seerum, mis stimuleerib ja ühtlustab nahatooni. Koostisaineteks on aminohapped ja vitamiinid, oktapeptiid 5, spiruliinavetikad, vitamiin D3 kompleks ja beetakaroteen. VS Booster seerumit kasutatakse tuhmi, stressis ja väsinud naha ning ebaühtlase jume puhul. Kõige lõpuks pannakse näole päiksekaitsekreemi või muud sobivat kreemi.
Poorillise, tuhmi naha ja väliskeskkonna kahjulike mõjude puhul valitakse peale geeli eemaldamist VS Equilibrium – see on kaitsva, niisutava ja tasakaalustava toimega rikkalik ja siidine emulsioon, mis sisaldab SPF 15 kaitsefaktorit. Koostisaineteks on Portulaki ekstrakt, ženšenniekstrakt ning X Cool MEA. Kuna seerum on tugev antioksüdant, kaitseb see nahka vabade radikaalide eest ja taastab raku elujõu.

Hoolduse kuur koosneb kas kuu aja jooksul 4 hooldusest kord nädalas või 2-3 kuu jooksul 4-6 hooldusest iga 2 nädala tagant.

Peale VS SYSTEM hooldusi või nende vahel võib kuuri täiendada ja tõhustada V METALL SYSTEM maskiga, mis fibroplaste stimuleerides aktiveerib laiska nahka tööle.