Värvieemaldus

Värvieemalduse puhul palume kindlasti see teenus juuksuriga enne aja broneerimist läbi arutada. Värvieemaldust pakume äärmisel juhul- kui muul moel juuste värvi muutmine võimalikuks ei osutu ja juukse materjal ja seisukord lubab teha keemilist värvi eemaldust.

NB! Selle teenuse puhul on aja ja materjali kulu peaaegu võimatu ette arvestada.
Kindlasti ei tähenda värvieemaldus, oma juuste loomuliku värvi taastamist.Pigem peame silmas tumeda värvi intensiivset eemaldust juustest, et vältida mitmekordset juuste kahjustamist ja üle blondeerimist.

Värvieemalduse puhul tuleb kindlasti jääda realistlikuks ja mitte arvestada imega, et mustast juuksest saab paari tunniga lumivalge. Parimal juhul on mustast juuksest võimalik teha kulnde/mee/liivakarva tumedam blond. Enamasti kulub ideaaltooni saavutamiseks mitu salongikülastust!

Peale värvieemaldust on kliendi “püha kohus” juukseid kodus ka iseseisvalt toita ja poputada, et need kiiresti kurnavast protseduurist taastuksid. Kõikvõimalikke nõuandeid annavad kõik meie salongi juuksurid suurima hea meelega ja soovitavad vaid parimaid tooteid, mis kiirelt taastavad juuste heaolu.
Kliendi omal valikul soetatud juuksehooldustooted võivad olla küll head(mainekad) kuid halvimal juhul siiki mitte sobida konkreetse juukse tüübi ja seisukorraga. Seepärast palume kindlasti see teema juuksuriga läbi arutada ja julgelt nõu küsida.

Vastasel juhul võivad värvieemalduse tagajärjed kurjasti kätte maksta ja soovitud värvi muutuse asemel tuleb ette võtta tõsine lõikus ;)