Ombre Balayage stiilis värvimine

ombre-bayalageOmbre/Balayage värvitehnika

Juba mitmed hooaajad tuleb uue hooga kuid väikeste erinevustega tagasi see värvistiil, mida saab kirjeldada kui loomulik blond /väljakasvanud blond/päikesepleekinud blond/california blond / ombre / balayage

On erinevaid tehnikaid ja nimetusi kuid mõte on üks, värv on peanaha lähedusest loomulikum ja tumedam (vahel ka rõhutatult tumedam, et hele ots tuleks kontrastsemalt esile). Vahel on otsad helendatud vaid niipalju, et see erinevates valgustingimustes lihtsalt mängiks ja pilku tõmbaks, vahel on vahe põhja ja otsa värvi vahel märgatavam.

Ombre/Balayage värvitehnika on kindlasti pigem neile, kes mängivad-katsetavad oma juustega rohkem. Sellises tehnikas saab juuksur Sulle eriti loominguliselt läheneda ja kasutada maksimaalselt ära nii juukse pikkust-paksust kui ka omad oskused.
Kuid alati ei olegi vaja mingit keerulist tehnikat, vahel piisab juba olemasolevast heledast otsas kui juukse juureosa saab hoopis natuke tumedamaks toonida, tulemus jääb sama kaunis.
Ka ei ole juhus, et enamus pildid netis on tehtud just lainelistesse juustesse, see tehnika tulebki lokkide ja lainetega soengus paremini ja voogavamalt esile kui lihtsalt sirges juukses. Ja on alati efektsem paksemal juuksel kui väga hapral ja õhukesel.

Igakord sama tulemust ongi nii värvides pea võimatu saavutada. Küll aga võib igal korral tekkida mõni uus idee või värvinüanss. Pigem ongi see värvistiil neile, kes tahavad iga kord midagi “natuke uutmoodi” kuid ei ole väga kinni mingis konkreetses tulemuses :)
Katsetavad nii lokkide kui soengutega ka ise ja on valmis ka ise juukseid kodus rohkem maskitama ja hooldama, et hoida pleegitatud juukseotsad läikivad ja terved.
Lisaks annab see värvistiil ka teatava vabaduse, eriti tumedamajuukselistele, sest mida sarnasem ja loomulikum on juuste ülemine osa, seda vähem on märgata juuste väljakasvu.

Sellises stiilis värvimine on alati väga individuaalne ja nõuab rohkem aega kui lihtsalt ühte tooni värvimine.
Meie arvestame selle tehnika puhul töömahuks 2-4 tundi. Miinimumaeg ongi mõeldud juba suht heledate juuste puhul otste toon-toonis heledamaks pleegitamisele. Keerulisemate soovide puhul palume eelnevalt salongi numbril 6008070 ette helistada ja juuksuriga põgusalt läbi arutada.

Ombre/balayage värv heledade otstega vali siis kui soovid toon-toonis muutust, ka siis kui tuled meile värvimata või juba heledamaks värvitud/triibutatud juustega.

Ombre/balayage põhjavärv+ heledad otsad vali siis kui soovid põhjalikku muutust. Otsad heledamaks ja põhi tumedamaks. Kuid ka siis kui sul endal on juba täispikkuses tumedamaks värvitud juuksed ja tumedat värvi tuleb hakata värvitud otstelt maha pleegitama ja hiljem ka ilmselt üle toonima.
NB! Soovitame alati teenus valida oma tegeliku juukse ja tegelike ootuste järgi, pigem veidi ajamahukam teenus või siis juuksuriga telefonitsi konsulteerida.
Kui läheb vastupidi, juuksed on pikad, aga valid poolpika juukse teenuse või juuksed on tumedamaks värvitud (eriti polevärvi kasutajatel) ja otsi tuleb kaua pleegitada, et üldse piisav heledusaste tekiks, kuid siis ei jää enam aega neid üle toonida, nii kannatab ju lõpptulemus !!!