Tahe Organic Care juuksehooldus

tahe organic careTahe Organic Care on looduslike vahenditega tehtav juukseid niisutav ja toitev juuksehooldus, mis koosneb peapesust, massaažist ja toitvast juuskemaskist.
Nende toodete sisse saab vastavalt Sinu soovile ja eelistusele lisada ka naturaalseid eeterlikke õlisid võimendamaks ja tõhustamaks nii šampooni kui maski mõju. Lisaks tekitavad naturaaalsed õlid meeldiva heaolutunde. Hiljem kuivatatakse ja töödeldakse juuksed Tahe Organic Care sarja viimistlusvahenditega.
Hooldus eraldi võtab aega olenevalt juukse pikkusest kuni tund. Tahe Organic Care hoolduse võib lisada ka värvi või lõikusteenusele.

NB! Parima tulemuse tagamiseks soovitame teha juuksehoolduskuur, kus Tahe Organic Care aroomiteraapilist hooldust salongis 3-4 korda paarinädalaste vahedega korrates ja soovitavalt ise kodus Tahe Orcanic maski ja šampooni kasutades on võimalik juuksed keemiavabalt imeliselt kauniks ja läikivaks saada!

Tahe Organic Care sari  rõõmustab kindlasti Sind, kes Sa tähtsustad puhast ja võimalikult keemiavaba elu !
See sari on loodud rahuldamaks just tänase teadliku kliendi suuri ootusi keemiavaba kuid tõhusa juuksehoolduse osas.
Nendes toodetes on ühendatud Tahe väga hea kvaliteedi ja hinna suhe ning parimad loodusest tulevad koostisosad tänapäevase tehnoloogiaga.
Sisaldades 97% ulatuses looduslikke koostisosi, neist üle 20% mahepõllundusest, suudavad need tooted rahuldada ka väga nõudliku juukse vajadused ja pakkuda aroomiteraapilist heaolutunnet.
Tahe organic tooted ei sisalda parabeene, silikoone,sulfaate, vaseliini, etüülalkoholi ega värvaineid.