Sügavpuhastav hooldus seljale

Sügavpuhastav hooldus seljale – hoolduse käigus keskendub kosmeetik Su selja probleemsete piirkondade lahendamisele.

Elsa Hjeronymus hooldus seljale – ainulaadne sügavpuhastav hooldusprotseduur, mille puhul ei toimu mehaanilist vahelesegamist – nahka ei pigistata. Soovitame seda hooldust Sulle kui sul on probleeme tugevnenud rasuerituse ning põletikega seljal.

Hjeronymus sügavpuhastava hoolduse käigus toimub mitmeastmeline naha puhastamine. Protseduuri teostatakse spetsiaalse preparaadiga, mis reageerib üleliigse rasuga, näidates ära ummistunud poorid ja põletikulised kolded. Hoolduse käigus eemaldatakse  Su nahapinnalt surnud naharakud, ergutatakse naha ainevahetust, ühtlustades nahapinda ja selle jumet.

Hoolduses kasutatav mask omab värskendavat, põletikuvastast ja vereringet aktiveerivat toimet. Maski põhitoimeaine mentool rahustab ja jahutab nahka, ahendab nahapoore ja alandab põletikke ning parandab naha jumekust. Teine koostisaine kamper stimuleerib naha ainevahetust tänu oma soojendavale toimele. Maski järgselt on Su nahk ühtlase, värske ja kirka jumega.

Hoolduses kasutatav infrapunakiirgus

  • aktiveerib vereringet, mille tulemusena poorid laienevad ja puhastuvad;
  • vahendab valu;
  • stimuleerib rakkude uuenemist;
  • kiirendab akne, psoriaasi, ekseemide, nahapõletuste ja haavade paranemist;
  • nahal olevad armid, isegi liiglihaga armid pehmenevad ja muutuvad vähemmärgatavateks või kaovad;
  • tõstab organismi immuunsust;
  • varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa jääkproduktide eemaldamisele;
  • parandab nahajumet, silendab kortse.

Samuti kasutatakse Elsa Hjeronymuse hoolduse juures valgusravi LED lambi sinise valgusega, mis aitab hävitada aknet põhjustavat bakterit ja on efektiivne vistrikulise naha ravis. See on uudne kõrgintensiivse kitsa riba sinine valgus ja ei sisalda UV kiirgust, mis on kahjulik päikesepõletuse ja nahavähi tekitaja. See on looduslik alternatiiv põletikuvastastele preparaatidele ja ohtlikele antibiootikumidele.

Pärast Elas Hjeronymuse sügavpuhastavt hooldust on Su nahk hooldusvahenditele vastuvõtlikum ning omab nendes olevaid aktiivseid toimeained. Protseduurijärgselt tunnes Sa oma nahal tõelist värskust ja puhtusetunnet. Nahk on elastsem ja siledam, jume on tunduvalt paranenud. Protseduur on hea alternatiiv pisut valulikule mehaanilisele seljapuhastusele.