HydraClean

Enam ei pea puhta naha nimel veetma tunde ilusalongis! HydraClean on Guinot uusim sügavpuhastav erihooldus näole, mis pakkub korraga sügavat puhastust ning lõõgastumist.

Tänu efektiivsetele toimeainetele – salitsüülhape, lipatsiid, allantoiin ning patenteeritud elektroodi Thermoclean® koostoimele muutub nahk kauniks ja säravaks kõigest 30 minutiga.

Thermoclean® meeldiva soojuse mõjul vallandub nahas liigse rasu ning jääkainete nahast väljutamine. Paraneb naha ainevahetus, vereringe ning geeli sees olevad toimeained hakkavad imenduma. Uus HydraClean on kiire sügavpuhastav näohooldus, mis on välja töötatud puhastamaks tervet nägu ning seda eriti T-tsooni alas.

Meie ilusalongis saab hooldust valida kahes versioonis. Pikem hooldus ehk HydraClean sisaldab silmameigi eemaldust ning näonaha puhastust meigist ja tolmust ning vajadusel näonaha koorimist. Seejärel kantakse nahale vastavalt näonaha tüübile puhastusgeeli ja teostatakse 10 minuti jooksul soojeneva Thermoclean elektroodiga naha sügavpuhastust. Soe geel sulatab rasu, mille tulemusena poorid on puhtamad ning soovi korral hõlbustab mehaanilist puhastust.
Lõõgastav massaaž tehakse spetsiaalse seerum-kreemiga, mis suleb poorid ja taastab naha sära. Seejärel kantakse nahale vastavalt näonahale valitud mask ning hooldus lõpetatakse näokreemiga.

Vaata, milline näeb välja HydraClean hooldus

Lühem hooldus ehk HydraClean Express kestab kõigest 30 minutit ning on suunatud noorele või aktiivse elutempoga kliendile. Hooldus algab sarnaselt pikema hooldusega, kuid peale naha sügavpuhastust Thermoclean elektroodiga kantakse kohe näole kirgastav mask. Hooldus lõpetatakse näokreemiga. Tulemusena on nahk klaarim, puhtam ning hingab paremini! Nahk on kaunilt särav ning vastuvõtlikum peale hooldust nahale kantavate toodete suhtes.

HydraClean express sobib väga hästi meestele, ning seda võib teha ka enne teisi Guinot hooldusi nagu Hydra Lift, Aromatic või Liftosome, mille tulemusena paraneb ka teiste hoolduste
mõju nahale.

Vaata, mida tehakse HydraClean Express hoolduses

HydraClean hoolduse puhul kasutatakse uut Guinot masinat soojeneva ThermoClean elektroodiga ning spetsiaalseid tooteid.

Hooldust võib teha kõikidele nahatüüpidele 1 kord kuus ja rasusele nahale 1-2 korda kuus.