Kerge keratiinihooldus

See turgutav hooldus annab Sinu juustele kauni sära ja läike, taastades nende struktuuri ning siludes juuksekarva pealispinda! Naudi seda mõnusat protseduuri meie ilusalongis või soeta kõik vajalik tervete ja säravate juuste hooldamiseks endale koju.

Juukseid taastav ning süvaniisutav keratiiniga juuksehooldus

See süvaniisutav ja juukseid seespidiselt noorendav hooldus paneb juuksed läikima, silub neid ja lisab haprale otsale mahtu muutes need raskemaks ja täidlasemaks.
Tegemist on intensiivse salongihooldusega, mis koosneb juuste sügavpuhastamisest, mille järel kantakse juustesse keratiinproteiinidega seerum ja lõpuks keratiini ja kollageeniga taastav juuksemask.
Peale loputamist ja juuste kuumtöötlust tekib juuksekarva ümber kaitsev kiht mis hoiab hoolduse käigus lisatud noorendavad ja niisutavad ained juuksekarva sees ja tulemus peaks õige koduse hoolduse korral kestma nädalaid.

Parima tulemuse saavutamiseks võiks hooldust olenevalt juukse seisukorrast korrata 3-4 nädala jooksul 4 korda järjest.
Samaaegselt soovitame kindlasti kasutada sulfaadi ja parabeenivaba keratiini sisaldavat šampoonist ja maskist koosnevat hoolduskomplekti, mille soovitab Sinu juuksetüübist lähtuvalt juuksur.
Osade juuksetüüpide puhul annab see hooldus küll siledama ja sirgema tulemuse kuid peamiselt on tegemist siiski intensiivse niisutava salongihooldusega mis annab kohese silmnähtava läike ja hea väljanägemise kuid pole nii püsiv kui nt. Goldwelli Kerasilk Keratin Hooldus.

Enda jaoks sobivaima hoolduse valimiseks ja parima tulemuse saamiseks konsulteeri kindlasti juuksuriga!

NB! Tegemist ei ole Brasiilia Keratiinihooldusega!

Juuste püsisirgendamiseks soovitame Tahe PreActive püsisirgendust.