Juuksur-stilist Triinu Rohtsaar

Juuksur-stilist Triinu RohtsaarAlustasin juuksuriõpinguid juba pea 20 aastat tagasi tolleaegse suurima profi Maie Lõhmuse käe all.
Minu tee ilumaailma algas põrandalt karvu kokku pühkides ja käterätte voltides, klientide päid pestes ja keemilist lokki loputades. Samm-sammult anti meile, õpilastele, juurde volitusi tegeleda klientidega, kuni lõpuks iseseisvalt kätt harjutama saime hakata.

Just see raske “õpipoisi” periood on andnud mulle tugeva ja kindla põhja. Tean, et alustada tuleb pisiasjadest ja sedagi, et vahel on suhtlemine kliendiga veel tähtsamgi kui briljantne töö.

Tänu sellele aluspõhjale ja paljudele kogemustele võin kindlalt öelda, et HEA juuksur on kombinatsioon kunstnikust, psühholoogist, klienditeenindajast ja arenemishimulisest professionaalist. Hea juuksuri tunneb klient ära, sest tema juurde tullakse ikka ja jälle tagasi. Hea juuksur on see, kellega klient end mugavalt ja vabalt tunneb, usaldades oma juuksed ja välimus teise inimese kätte rahuliku südamega.

Apsakaid juhtub ikka, ka parimatel:-) Aga see kuidas neid apsakaid lahendatakse, näitab jälle, kas tegemist on oma ala profiga. Ja tihti saavad just neist klientidest, kes teavad, et võivad su peale loota, misiganes ka juhtub, just need kõige lojaalsemad.

Mul on olnud suur õnn ja vedamine osaleda läbi aastate parimatel koolitustel ja workshopidel nii Eestis, kui ka mujal maailmas, võtta osa paljudest moeshowdest ja demontratisoonesinemistest juuksuri ja stilistina ning teha soenguid pildistamiseks ajakirjaveergudele. See kõik on andnud kirjeldamatut inspiratsiooni ja sädet igapäevatöö tegemiseks.

Minu karjääris on olnud perioode kui kliente ja soovijaid on olnud selgelt rohkem kui teha olen jõudnud. Minu nõrk külg on aastaid olnud soovijale EI öelda:-) Suurest soovist kliendile alati vastu tulla on olnud vahel kahju rohkem kui kasugi. Pikad ooteajad kliendile ja tihedalt-tihedalt tööd täis päevad on olnud ühtviisi nii õnn kui õnnetus.

Praegusesks on mul kaks last ja tasakaal töö ning kodu vahel on paratamatult minu jaoks paika loksunud. Ometi on just nüüd, alustades Ilusalong Freshiga , tekkinud uus tuhin ja tahtmine pakkuda meie klientidele vaid kõige paremat. Areneda veel edasi, luua toimiv ja töökas meeskond ning pakkuda klientidele head ja kindlat kvaliteeti.

Just nii, nagu mõnigi mu klient on naljaga pooleks öelnud, et istud tooli, suled silmad ja tead, et võid alati kindel olla heas lõpptulemuses.

Olen töötanud:

Maie Lõhmuse Ilusalongis 1993-1997
Tiia Ilusalongis 1997-2001
Ilusalongis Maribell 2001-2012

Inspireerivaimad koolitused ja workshopid läbi aastate on olnud:

Toni & Guy erinevad lõikustehnika, värvi ja stiilikoolitused
L´Image stilistikakoolitus
Wella värvi ja lõikustehnika koolitused
Schwarzkopfi koolitused ja workshopid
Loreali värvi ja trendikoolitused
Harologi juukse ja peanaha probleemide diagnoosimine
Tahe Keratiiniravi ja Tahe Liso Botanical püsisirgenduse koolitused

Broneeri aeg minu juurde