Kosmeetik Anu Kullo

Olen alati huvitunud loodusest, taimedest ja taimede mõjust inimese tervisele. Juba lapsena uurisin ema kosmeetikaraamatuid, mis taimi millekski saab kasutada.

Mäletan, et olin väike tüdruk, kui tahtsin oma ema aidata, kui tal valutas pea. Otsustasin aiast selle jaoks takjajuure välja kaevata ja tõmmist keeta. Kujutasin ette olen nõid, kes teeb jooki, mis ravib ja leevendab valu. Takja väljajuurimine seekord küll ei õnnestunud ja tõmmise tegin hoopis nõgesest, ning loomulikult tegi emale minu tõsine ettevõtmine hoopiski nalja.

Soov inimesi aidata on mind viinud kosmeetiku elukutse juurde. Lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2003. aastal ja sellest ajast olen pidevalt inimestega töötanud. Olen ennast täiendanud Induitiivteaduste koolis, kus puutusin kokku bioenergeetikaga ning õppisin, kuidas ennast energeetiliselt puhastada. Olen läbinud rida koolitusi, mis teeb mu töö väga vaheldurikkaks ja põnevaks. Töötanud selliste sarjadega nagu Germaine de Cappuccini, Gatineau, Guinot ning Sothys. Olen õppinud ripsmete keemilist koolutamist, Alessandro pediküüri ning SPA keha- ja näohooldusi.

Olen aru saanud, et ei ole inetuid inimesi, on vaid hoolitsetud ja hoolitsemata inimesed. Nii nagu tuleb ilusa keha saamiseks käia trennis, tuleb ilusa näonaha omamiseks käia kosmeetiku juures. Tuleb mõelda peale oma pere ja laste ka endale ja leida selleks aega. Elage vabalt ja nautige hetke enda jaoks!

Broneeri aeg minu juurde