Guinot Age Summum nahahooldusGuinot Age Summum nahahooldus

Guinot uuenenud Age Summum hooldus on nüüd veelgi luksuslikum ja tõhusam haarates lisaks näo, kaela ja dekolteele ka käte hooldust, mille tulemusena paraneb märgatavalt naha struktuur, elastsus, toonus ning kaovad vananemismärgid nagu kortsud ja pigmendilaigud. Tuhm ja kahvatu nahk saab hoolduse käigus särava ja noorusliku jume. Samuti saavad hoolitsetud käed kui kõige esimesed vanuse näitajad. Käte nahk kooritakse koorimiskreemiga, masseeritakse vananemisvastase seerumiga ning kantakse kätele noorendav mask.

Hooldus on kiire efektiga tänu hüaluroonhappele kui ülivõimsale niisutajale, mille toimel täituvad nahas olevad kortsud ja need on vähemmärgatavad. Hüaluroonhape on tõhus naha niiskuse säilitaja ja niiskustasakaalu hoidja. See kaitseb ka väliskeskkonna mõjude eest, stimuleerib elastsust andva kollageeni tootmist ning mõjub põletikuvastaselt. Seepärast kasutataksegi hüaluroonhapet kosmeetikatoodetes kui imehead kudede taastajat, naha niisutajat ja silujat. Tundliku naha punetus on oma olemuselt põletikuline protsess, mille vastu aitab samuti hüaluroonhape. Kuna vanusega väheneb tunduvalt nahas olev loomulik hüaluroonhappe sisaldus, siis selle tagajärjeks on õhenenud kuiv nahk ning kortsude teke. Appi tuleb välispidine naha elustamine hüaluroonhappega. Mida väiksem on hüaluroonhappe molekul, seda sügavamale nahka see imendub ning pikemaajalist ja tõhusamat toimet omab. Samuti aitab hüaluroonhape stimuleerida kollageeni moodustumist muutes naha elastseks ning kaitstes seda UV-kiirguse eest.

Teised olulised ained hoolduses on Kagu-Aasiast pärit troopilise puu vili Rambutan ning merevetika ekstraktid, mis stimuleerivad elastsete kiudude sünteesi ning pinguldavad ja siluvad nahka.

Puhas C-vitamiin, mis segatakse kokku vahetult enne nahale kandmist, muudab naha säravaks ja lisab sellele tervisliku ning kauni jume. Samuti on C-vitamiin tõhus antioksüdant ning pigmendilaikude vastase toimega.

Hoolduses kasutatakse veel Guinot patendeeritud Cellular Life kompleksi, mis pikendab raku eluiga varustades naharakke vajalike toitainete ja aminohapetega. Õhenenud nahk muutub paksemaks, nooruslikumaks ning vastupidavamaks.

Hoolduse käik:

  • Naha puhastamine näopiima ja toonikuga.
  • Koorimiskreem valmistab nahka ette järgnevateks ettappideks, eemalduvad surnud naharakud, mis soodustab naha uuenemist. Koorimisjärgselt on nahk siledam ja säravam. Koorimiskreemiga kooritakse ka käed.
  • Seerum puhta C-vitamiiniga masseritakse nägu, kael ja dekoltee ning käed.
  • Näo, kaela, dekoltee ja käte massaaž hüaluroonhapet sisaldava massaažiseerumiga.
  • Hüaluroonahppe mask niisutab ja silub sügavalt nahka.
  • Maski eemaldamine
  • Lõpukreemid vastavalt naha vajadusele.

NB! Kõige parema tulemuse annab hooldus kuurina kord nädalas kolm korda järjest.