Stiilimuutus

See on hea pakett Sulle kui soovid oma imagot tõsisielt muuta uue ja efektse lõikuse või uue värvi ja lõikuse näol.
Stiilimuutus algab konsultatsiooniga, kus selgitame välja Sinu soovid ja juuksur saab hinnata juuste olukorda ja võimalusi soengumuutuseks.

Lepitakse kokku, mil moel ja kui palju juukse pikkus või üldine ilme peab muutuma, millistes toonides ja kui palju muudetakse Sinu juuste värvi ning pannakse paika põhilised raamid mida arvestades juuksur tööd alustab.

Protseduur algab vastavalt paketile kas värvimisest või peapesust ,edasi lõigatakse sobiv üldpikkus ja kokkulepitud joon (nt. eest pikeneva joonega juuksed või hoopis pikast juuksest päris lühikeseks). 

Kui tegemist on suure muutusega, kus pikkadest juustest lõigatakse lühike soeng ja ka värvitakse, siis lõigatakse üldine pikkus ära enne värvima asumist.

Kõige lõpus algab modelleerimine, mille käigus soovitud lõikus kohandub step by step kandjaga ja Sa saad ise valida, kas soovid juukseid veelgi lühemaks või jääd valitud pikkuse juurde.

Koostöö ja tagasiside Sinult on selle teenuse juures ääretult oluline, sest tihti võib uus ja efektne soeng tunduda Sulle esimesed paar nädalat võõras ja ebamugav. Vähese aja möödudes kohandub soeng üha paremini ja lõpuks harjuvad juuksed ja hakkavad  hoidma just sellele lõikusele vastavalt.

Eriti paksude ja tihedate juuste puhul võib ka olla, et esimese lõikusega ei suuda juuksur kohe 100% soovitud tulemust saavutada või jäetakse väike “harjumismaa”.  Sel juhul lepime kokku, et paari nädala pärast teeme kerge “hoolduslõikuse”, et vaadata, kuidas juuksed uue joone omaks on võtnud. See hoolduslõikus käib paketi sisse kuid pole iga “Stiilimuutusega” vajalik.

Värskeltlõigatud soeng föönitatakse või sirgendatakse ja viimistletakse kas siluvate või kohevust ja läigetandvate toodetega.

Selle teenuse puhul on ülivajalik Sinupoolne kohene ja hilisem tagasiside, eriti kui Sa oled on esmakordne klient- et juuksur saaks järgmiseks korraks teha ettevalmistusi ja paremini tundma õppida Sinu soove ja juuste eripärasid.

Selle teenuse jaoks peaks maksimaalselt aega varuma, et kõik võimalikult hästi õnnestuks. Teenuse hind ja ajakulu (vt. juuksuri hinnakirja) sõltub juuste paksusest pikkusest ja töömahust.