Efektsalk-värvilised efektsalgud

Ühe või paari värvilise efektsalgu lisamine võib anda soengule täiesti uue ilme või pakkuda vaheldust siis, kui suuremat soengumuutust pole soovi ette võtta. Keratiinkinnitusega efektsalke lisades saad oma väljanägemist muuta ilma juukseid värvimata.

Värvilisi efektsalke võib paigaldada nii soengu esiossa, taha kui ka külgedele. Keratiini kinnituskohad jäävad oma juuste all peitu ja ühe või paari salgu lisamine ei tohiks häirida ka kõige tundlikumat klienti.

Keratiinkinnitusega salkude eest hoolitse nii nagu hoolitsed oma juuste eest. Väga õlised hooldused võivad kinnituskohta siiski veidi pehmendada, mille tulemusel võivad salgud peast libisema hakata.

Eemaldatud või juba kasutatud efektsalgud hoia alles, sest neid võib julgesti uuesti kasutada. Hästipaigaldatud ja kvaliteetne keratiiniga salk võib juustes püsida olenevalt oma juuste kasvu kiirusest isegi kuni 6 kuud.

Keratiinsalkude paigaldamine on kiire, võttes üldjuhul aega vaid paar minutit.Seega on seda võimalik teha vägagi spontaanselt kasvõi siis kui soeng juba valmis ja tundub, et perfektsest tulemusest jäi puudu vaid üks värviline salk;)

Pilte efektsalkudest