Sügavpuhastav hooldus noorukile

Sügavpuhastav hooldus noorukile (kuni 18 a.) – hoolduses keskendutatakse noorukiea nahaprobleemide lahendamisele.
Soovitame seda hoolduskuuri puberteedieas noorukitele, kellel on probleeme tugevnenud rasuerituse ning põletikega.

Elsa Hjeronymus näohooldus – ainulaadne sügavpuhastav näohooldusprotseduur, mille puhul ei toimu mehaanilist vahelesegamist – nahka ei pigistata.

Hjeronymus sügavpuhastava hoolduse käigus toimub mitmeastmeline naha puhastamine. Protseduuri teostatakse spetsiaalse preparaadiga, mis reageerib üleliigse rasuga, näidates ära ummistunud poorid ja põletikulised kolded. Hoolduse käigus eemaldatakse nahapinnalt surnud naharakud, ergutatakse naha ainevahetust, ühtlustades nahapinda ja selle jumet.

Hoolduses kasutatav mask omab värskendavat, põletikuvastast ja vereringet aktiveerivat toimet. Maski põhitoimeaine mentool rahustab ja jahutab nahka, ahendab nahapoore ja alandab põletikke ning parandab naha jumekust. Teine koostisaine kamper stimuleerib naha ainevahetust tänu oma soojendavale toimele. Maski järgselt on nahk ühtlase, värske ja kirka jumega.

Hoolduses kasutatav infrapunakiirgus

  • aktiveerib vereringet, mille tulemusena poorid laienevad ja puhastuvad;
  • vahendab valu;
  • stimuleerib rakkude uuenemist;
  • kiirendab akne, psoriaasi, ekseemide, nahapõletuste ja haavade paranemist;
  • nahal olevad armid, isegi liiglihaga armid pehmenevad ja muutuvad vähemmärgatavateks või kaovad;
  • tõstab organismi immuunsust;
  • varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa jääkproduktide eemaldamisele;
  • parandab nahajumet, silendab kortse.

Samuti kasutatakse Elsa Hjeronymuse näohoolduse juures valgusravi LED lambi sinise valgusega, mis aitab hävitada aknet põhjustavat bakterit ja on efektiivne vistrikulise naha ravis. See on uudne kõrgintensiivse kitsa riba sinine valgus ja ei sisalda UV kiirgust, mis on kahjulik päikesepõletuse ja nahavähi tekitaja. See on looduslik alternatiiv põletikuvastastele preparaatidele ja ohtlikele antibiootikumidele.

Pärast Elsa Hjeronymuse sügavpuhastavat hooldust on nahk hooldusvahenditele vastuvõtlikum ning omab nendes olevaid aktiivseid toimeained. Protseduurijärgselt tunneb klient oma näonahal tõelist värskust ja puhtusetunnet. Nahk on elastsem ja siledam, jume on tunduvalt paranenud. Protseduur on hea alternatiiv valulikule mehaanilisele puhastusele.