Tahe Magic Botox

Tahe Magic Botox on unikaalne ja uuenduslik vananemisvastane juuste sära, läiget ja tugevust taastav juuksehooldus. See hooldus niisutab ja toidab Su juukseid seespidiselt.

Tahe Magic Botox juuksehooldus on mõeldud kahjustunud, töödeldud, kuivale, rikutud ja halvas seisukorras juustele taastamaks step by step nende kunagist väljanägemist. Tahe Magic Botoxi eesmärk on niisutada ja toita Su juukseid nii seest kui ka väljastpoolt, anda neile tagasi elastsus ning vähendada juuste kahusust. Kui juuksed on halvas seisus, annab parima tulemuse Tahe Magic Botox hoolduse tegemine ühe kuu jooksul 2-4 korda ning edaspidi toime säilitamiseks 1 kord kuus või peale igat värvimist.

See hooldus silub juukseid ja annab peale kuuri läbimist ja õige koduse hooldamise korral ka kestva sirgendamise efekti. Protseduuri kordade arv sõltub juuste seisukorrast. Kuid ka ühe protseduuri läbimisel on näha märgatavat efekti juuste seisukorra paranemise poole.

Tahe Magic Botoxi neli peamist koostisosa on:

  • Argaaniaõli ehk „Maroko vedel kuld“ on kõige kallim õli maailmas. Õlil on regenereerivad ja kuumuse eest kaitsvad omadused. Samuti on õli väga hinnatud antioksüdandina.
  • Keratiin toimib kui niisutav ja juuksekiudu taastav koostisaine, säilitab ja parandab kutiikula struktuuri ning kaitseb seda kahjulike keemiliste ja füüsiliste kõrvalmõjude eest.
  • Looduslik kollageen niisutab ja toidab Su juukseid ning annab neile tagasi nende endise , noorusliku väljanägemise. Kollageen annab juustele elastsuse ja struktuuri.
  • Hüalüroonhape on looduslik niisutaja, seob oma kaalust üle 1000 korra rohkem vett, toimib “ruumitäitjana” rakkude vahel ja aitab juuksesoomused omavahel ühendatuna hoida.Taastab juukse loomuliku niiskuse.

Tahe Magic Botoxi koduse hoolduse pakett

Peale Tahe Magic Botox’i juuksehooldust on kindlasti tarvis kasutada koduhoolduses sulfaadivabu juuksehooldustooteid !

Samast sarjast on meil pakkuda Tahe Magic sulfaadivaba šampoon ning spreimask, mis on müügil meie salongis. Shampoon hooldab Su juukseid õrnalt, niisutades ja tugevdades Botox juuksehoolduse mõju. Spreibalsam on juustessejäetav kreembalsam, mis kaitseb, toidab ja silub kahuseid juukseid ja tugevdab neid peale Botox salongihooldust veelgi iga pesukorraga.

Samuti sobivad peale tahe Magic Botoxi salongihooldust kasutamiseks muud meie salongis müüdavad Tahe sulfaadi ja parabeenivabad šampoonid ja juuksemaskid.

Kui kasutada peale Tahe Magic Botoxi juuksehooldust tavalisi sulfaati sisaldavaid tooteid, siis koorime me Botoxi juustest välja ning hooldusest ei ole palju kasu.

Ajakulu

Tahe Magic Botoxi protseduuri jaoks varume lühikesele kuni õlgadeni normaalpaksuses juustele umbes tund aega ja õlgadest pikematele või väga paksudele juustele 1,5- 2tundi.