Juuste lõikus koos pesu ja föönitamisega

Protseduur algab põgusa vestlusega, kus selgitame välja Sinu soovid ja ootused lõikuse osas.

Kui Sa oled meie püsiklient ja soovid regulaarselt sama lõikust vormis hoida, siis lepitakse kokku, palju on vaja otsi tasandada või eelmist lõikust kohendada. Kui Sa soovid soengu juures mingeid muutusi, siis tasuks sellest juuksurit enne lõikust teavitada, et enne koos võimalikud variandid läbi arutada.

Kui Sa ole meie ilusalongis uus klient või soovid täiesti uut lõikust, siis tasub juba aega kirja pannes märku anda, et soeng vajab suuremat värskendamist, sest aega võib kuluda sel juhul rohkem nii vestlusele kui lõikusele.

Juukselõikus algab tavaliselt sobiva üldise pikkuse lõikamisega. Kui tundub, et üldist pikkust võiks veelgi kärpida, siis anna sellest kohe juuksurile teada, kuid arvesta, et juus kuivab tihtipeale sutsu lühemaks.

Nüüd algab modelleerimine. Tavaliselt kuivatatakse juuksed enne seda enamvähem kuivaks,loomulikku olekusse, et oleks täpselt näha, mismoodi keerukohad ja halvemini hoidvad kohad jäävad.

Paljudele juustele sobib hästi kääridega voolimise tehnika, mille käigus antakse salgule kääridega libistades sobiv suund ja hoiak juba lõikuse käigus.

Teine tõhus lõikustehnika on point-cutting, mille käigus juukse otsi kääridega justkui tagurpigi tagasi lõigatakse. See tehnika annab muidu õhukesele ja sirgele juuksele veidi rohkem volüümi.

Mõnele juuksele sobib noalõikus, mõnele fileerimine. Ühe lõikuse juures võib kasutada ka mitut erinevat tehnikat.

Niimoodi juukseid modelleerides jääb tulemus efektne ja hästihoidev, et Sa ei peaks kodus väga vaeva nägema soengu meelepäraseks seadmisega, vaid soovitud suunad oleks juba lõikuse käigus soengusse lisatud.

Loomulikult sõltub lõikuse hoidmine veel paljudest muudest detailidest kuid Sulle “disainitud” soeng on kui rätsepaülikond :-)

Alati võib salongi tulla ka foto või pildiga soovitavast soengust kuid juuksuriga arutades selgub kindlasti täpsemalt kui palju ja kas üldse selline lõikus Sinu juustesse sobib või kohandada annab.

Pesu+lõikus+föönitamine kestab tavaliselt 45min.-1.5 tundi, olenevalt juukse pikkusest paksusest ja töö mahust.