Tangilokid, triikimine, krepid

Tangilokid-triikimine-krepid on kõik juba puhastesse kuivadesse juustesse tehtavad tangisoengud. Nende soengute jaoks varu aega vastavalt oma juukse pikkusele ja paksusele. Tangilokid võtavad ehk kõige rohkem aega kui tulemus veel pärast vaha või mõne muu viimistlustootega üle siluda ja lokid kenasti ära sättida.

Krepilokke on hea teha mõne kinnipandud soengu või punutise alla. Peenikeste krepitangidega saab ka pikema juukse puhul lisada kohevust kuklale, kust muidu rasked ja pikad juuksed vastu pead hoidma kipuvad.

Triikimise puhul on oluline, et juuksed oleks 100% kuivad. Pideva koduse juuste triikimise puhul on väga oluline, et leiaksid just Sulle sobivad kuumakaitse tooted, mida iga kord enne juuste töötlemist juustele kannad. Parimatel triikijatel annab raudade temperatuuri sättida vastavalt juukse paksusele ja rikutuse astmele. Heledaid värvitud või blondeeritud juukseid soovitame triikida nii vähe kui võimalik.

Tangisoengutele arvesta aega vastavalt juukse paksusele ja pikkusele, triikimine ja osaline kreppimine võtab aega vähem kui pikkade juuste spiraal-tangidega rulli keeramine.

NB! Soeng/tangilokid/triikimine aeg ja hind ei sisalda peapesu! Palun  broneeri pea pesemine eraldi veel soengu juurde broneerimiskeskkonnas.