Klassikaline mehhaaniline seljapuhastus

Sageli on lisaks näonahale probleeme ka seljal, kus võivad samuti tekkida ummistunud poorid ja valusad sõlmekesed ja vistrikud.

Kui näo puhul saab iga klient ka ise olukorda mõnevõrra kontrolli all hoida, siis selja probleemidega on märksa keerulisem ise toime tulla. See hooldus sobib eelkõige naha puhastamiseks kui põletikulisi vistrikke pole palju ja nahal pole tekkinud aknelist löövet. Teine meie ilusalongis tehtav seljahooldus-Elsa Hjeronymuse sügavpuhastav hooldus seljale– on sobivam kui põletikulisi vistrikke on palju. See kehahooldus annab paremaid tulemusi aknelisele nahale, mida iseloomustavad punased valusad põletikulised vistrikud ja sõlmekesed seljal.

Mehaanilise seljapuhastuse käigus..

Nahk seljal puhastatakse pesugeeli või näopiimaga rasust, higist ja tolmust. Selg kooritakse koorimiskreemiga ja aurutatakse sooja auruga, et nahapoorid avaneksid. Siis on rasu pooridest hõlpsam eemaldada. Seejärel teostatab kosmeetik mehaanilise puhastuse- kosmeetik eemaldab poorilusika ja steriilse sidemega nahalt ummistunud poorid ehk komedoonid ja vistrikud. Su nahk saab koheselt puhastatud ja värskendatud.

Pärast puhastust nahk desinfitseeritakse ja teostatakse darsevalisatsioon. See füsioteraapiline meetod on valuvaigistava ja põletikuvastase toimega. Aktiveerib naha vereringet ja ainevahetust, mille tulemusena Su nahk taastub kiiremini ja põletikukolded, kui neid on, taanduvad. Mõni tekkimise algjärgus põletikuline valus sõlmeke seljal taandareneb darsenvalisatsiooni käigus sootuks ja ei arenegi vistrikuks. Seejärel kannab kosmeetik nahale mõnusa ja rahustava pooreahendava maski. Peale maski eemaldamist kantakse lõpetuseks rahustav seljale kreem. Nahapoorid on puhtad, nahk värske ja klaar.

Seljapuhastuse näidustused ja vastunäidustused

Näidustusteks on ummistunud nahapooride ehk komedoonide ja vistrike olemasolu seljal. Kui seljal on rohkelt vistrikke ja valusaid sõlmekeksi, on otsatarbekas esialgu teha Elsa Hjeronymuse hooldus seljale, mis annab häid tulemusi just akneliste probleemide puhul ja on vähem valulik. Kui põletikulised probleemid on möödunud, mõne nädala või kuu möödudes, võib peale teha mehaanilise puhastuse, mis eemaldab veel viimasedki ummistnud poorid seljalt.

Mehaanilise seljapuhastuse vastunäidustused on lahtised haavad, ekseemid ja allergilised lööbed. Igasuguse kahtluse puhul konsulteeri kindlasti enne kosmeetikuga. Lõplikult aitab Sul otsustada just kosmeetik, kas ja millist hooldust on soovitav teha või mitte.

Selg puhtaks ja klaariks maailma parimate toodetega

Meie salongis kasutatakse mehaanilise seljapuhastuse tegemiseks Guinot ja Ella Baché tooteid. Mõlemad on Prantsuse sarjad ja väga kõrgelt hinnatud nii klientide kui ka kosmeetikute seas. Allergia võimalus on mõlema sarja puhul viidud miinimumini. On väga oluline, et Sa ka kodus hooldaks oma nahka õigesti. Koduse hoolduse nõuannete järgimine aitab Sul märgatavalt vähendada pooride ummistumist ja põletike teket seljal. Vahel raskematel juhtudel on vaja pöörduda ka nahaarsti poole, kes määrab retseptiravi.