Eye Lift silmahooldus

Eye Lift silmaümbrushooldus- lõõgastav, tumedaid silmaaluseid, turseid ja kortsukesi  koheselt vähendav näohooldus.

Väsimus, stress, valgusvaene ja külm kliima- kõik see kajastub ka meie silmaümbruses. Kahjuks on silmaümbruse nahk väga õhuke ja puutub otseselt kokku ka paljude välismõjutajatega. Just silmade ümber tekivad tavaliselt esimesed kortsud, ka reedab see piirkond esimesena väsimuse märke. Seetõttu nõuab silmaümbruse nahk erilist tähelepanu ja hoolitsust.

Täiesti uus Guinot protseduur Eye Lift korrigeerib peamised silmaümbruse probleemid nagu kortsukesed, tursed ja tumedad silmaalused. Eye Logic kindlustab nähtava tulemuse juba pärast esimest protseduuri – kortsude sügavus väheneb 40% ja naha elastsus suureneb 46,7%.

Protseduur teostatakse spetsiaalse aparaadi ja manuaalse meetodi kombineerimisel. Hooldust alustatakse Guinot aparaadiga tehtava ionisatsiooniga, mis aitab toimeainetel sügavale imenduda ja silub nahka. Sellele järgnevad spetsiaalne trimmiv silmaümbrusmassaaž koos lõõgastava näomassaažiga ja kangast silmamask koos näomaskiga. Hooldus lõpeb kreemitamisega.

Tõhusad Guinot salongihooldused pluss asjatundlik nõuanne koduseks nahahoolduseks kannavad kindlasti vilja – hoolitsetud nahk raamib säravaid silmi.

Õige kodune hooldus tagab parema tulemuse. See kaitseb nahka ja aeglustab vananemisprotsesse. Silmakontuuri eest hoolitsemiseks mõeldud vahendid erinevad näokreemidest. Nad on tunduvalt kergema konsistentsiga. Guinot professionaalses nahahooldussarjast leiad terve rea silmapiirkonna probleeme ennetavaid tooteid. Kõik tooted on läbinud hoolikad efektiivsuskatsed ega sisalda kunstlikke säilitusaineid parabeene.

“Kanavarvaste” ehk silmanurgas asuvate peente kortskeste ärahoidmiseks tuleks kanda UV-kaitsega päikseprille ja kasutada spetsiaalset päikseskreemi. Et naha vananemist edasi lükata, peaksid nii toit kui ka kosmeetikatooted sisaldama antioksüdante (vitamiinid E ja C, rohelise tee ekstrakstis jmt.).

Tumedate silmaaluste tekkimise põhjuseks on mikrovereringe häired, mis tekivad väsimuse, stressi, suitsetamise jms. tagajärjel. Eelistama peaks tooteid, mis sisaldavad hobukastani, hõlmikpuu ja mustika ekstrakte. Tumedaid silmaaluseid võib maskeerida kollaka tooni valgustpeegeldava korrektoriga, mis neutraliseerib sinise ja muudab tumedad silmaalused vähem märgatavaks.

Tursunud silmalaugude puhul tasub meeles pidada, et kreemi tuleks nahale kanda minimaalses koguses ja liikuva lau piirkonda vältida. Kreemitada soovitavalt vähemalt tund enne magamaminekut. Samuti tuleb piirata õhtuti vedeliku tarbimist, mis soodustab tursete tekkimist.

Tundlike silmade puhul tuleks kasutada ainult spetsiaalseid tundliku naha kosmeetikatooteid. Eriti tähelepanelik tasub olla toodete säilivusaja suhtes. Tundliku naha puhul tuleb nägu õhtuti kindlasti korralikult puhastada.

Suurimat kahju silmaümbruse nahale teeb päike.

NB! Suurimat kahju silmaümbruse nahale teeb päike. Seetõttu püüdke päikest vältida ja kaitske end vastavate kreemide ja päikeseprillidega. Töö arvutiga ja teleri vaatamine hoiavad silmalihased pinges, seega soodustab naha vananemist. Suitsetajatel vananeb silmaümbruse nahk kiiremini. Statistika kohaselt tekivad neil kortsud 50% varem kui mittesuitsetajatel. Ärge jätke kunagi dekoratiivkosmeetikat ööseks nahale! Meigi eemaldamiseks kasutage vaid selleks ettenähtud vahendeid. Silmadelt ei tohi eemaldada meiki seebiga, see kuivatab niigi tundlikku silmaümbruse nahka. Kontaktläätse kandjad peaksid silmaümbruse nahale eriti tähelepanu osutama, sest läätsede pidev kandmine traumeerib ka silmaümbruse õrna nahka..