Tahe Pre Active juuste püsisirgendamine

Tahe püsisirgendus

Kui Sinu igapäeva iluprotseduuride hulka kuulub pidev juuste sirgendamine , siis soovitame Sulle kindlasti püsisirgenduse konsultatsiooni tulla, Su elu võib muutuda kardinaalselt :D

Igapäevaselt kuumade tangidega juuste triikimine on juustele kindlasti kahjulikum kui püsisirgendus.

Tahe Pre Active püsisirgendus tagab Sulle pehmed, sirged, terved ja läikivad juuksed. Ka kõige kahusemad ja kräsusemad juuksed on võimalik selle protseduuri abil püsivalt sirgendada ja muuta terveteks ja läikivateks. Protseduuri mõju on tugevam ja püsivam kui keratiinihoolduse mõju. Samas jäävad juuksed peale hooldust sama läikivad ja siledad.

Protseduuri käigus muudetakse juuksekarva koostist õrnalt, ent radikaalselt- nii, et sirge tulemus püsiks kuni 6 kuud, säilitades siiski läikivuse, elastsuse.

Teenus vajab kindlasti eelnevat konsultatsiooni, kus selgitatame välja Sinu juuste seisukorra, kas juukseid on eelnevalt keemiliselt töödeldud, kas on värvitud taimsete värvidega (henna), triibutatud või tehtud värvipesu. Lisaks anname  Sulle soovitusi edasisest kodusest hooldusest. See tagab kindla kvaliteedi ja garanteerib, et Su juuksed ka pärast protseduuri sirged püsivad.

Peale keemilise sirgenduse protseduuri soovitame Sul tungivalt juukseid mitte pesta 48 tundi ning mitte kasutada kinnitusklambreid ja juuksekumme järgneva 48 tunni vältel. Juuste märjaks saamisel tuleb Sul kuivatada ja triikida need nii kiirelt kui võimalik. Parima tulemuse tagab õige kodune hooldus ja spetsiaalsete sampoonide kasutamine. Täpsemaid juhtnööre järelhoolduseks saad juuksurilt konsultatsiooni käigus.

Protseduur on üsna aja ja töömahukas, olenevalt juukse paksusest ja pikkusest kulub keskmiselt 1.5-3h. NB! Eriti paksu või pika juukse puhul tuleb veelgi rohkem aega varuda!

Protseduuri ei soovita raseduse ja imetamise ajal! Samuti ei soovita protseduuri juba keemiliselt väga rikutud ja töödeldud juuksele.

Juuste püsisirgendamine – vaata ja veendu ise