Joico 4-astmeline juuksehooldus

Joico 4-astmeline juuksehooldus on juba ammu maailma üks populaarsemaid salongihooldusi juustele ja seda ka põhjusega.

See juukseid sügavuti puhastav ja samal ajal niisutav ning toitev hooldus on mõeldud juukseid taastama ja tasakaalustama peale keemilisi töötlusi nagu värv, triibutamine või blondeerimine. Samuti aitab see juuksest eemaldada viimistlusainete jääke ning kaitseb ka juuste tiheda sirgendamise ja tangilokkide tegemise järgselt. Tuhmid ja kahused juuksed muutuvad säravaks ja elastseks.

Joico 4-astmeline juuksehooldus täidab tühja kuiva juuksekarva, mille tulemusena näevad juuksed hiljem välja terved, läikivad, elujõulised ja tunduvalt mahulisemad.

Selle hoolduse käigus juuksed puhastatakse Clarifying šampooniga, tasakaalustatakse spetsiaalse Cuticule Sealeriga, täidetakse Deep Reconstructor maskiga ja silutakse Intense Hydrator maskiga.

Tegemist on juuste intensiivhooldusega mis annab üsna sarnase tulemuse keratiinihooldusega just tänu juuste täitmisele Joico poolt patenteeritud spetsiaalsete keratiinproteiinide ja peptiididega, mis imiteerivad juukse oma loomuliku DNA taastamise protsessi.

Juuksehooldusele kulub 1-1.5h, Joico 4-astmelist hooldust saab teostada ka koos juukselõikusega, siis kulub aega kuni 2h ning protseduuri võib korrata 1.5 kuu pärast.