Kinnine soeng ja pidulik soeng

Pidulikke soenguid on tänapäeval väga erinevaid. Kui soengut on vaja väga pidulikuks puhuks ja Sa oled täpselt välja mõelnud, millist soengut vajad, siis on parem võtta juuksurisse kaasa võimalikult täpset pildimaterjali või otsida koos juuksuriga just selliseid pilte, kus on näha erinevad detailid( tukaosa, kukal, profiil ), mis Sinu nägemusega sellest soengust ühtivad.

Ka võivad lihtsat ja ilusat soengut pidulikumaks muuta erinevad juuksekaunistused nagu klambrid, pärlid või kammikesed, mis soengusse kinnitatakse. Praeguseks on üha enam ülipidulikust ülespandud soengust saanud lihtne ja vaba käega ilusa juuksekaunistuse või mõne vahva punutisega kombineeritud lihtne ja armas soeng.

Pikkade ja paksude juuste puhul arvesta maksimumajaga, samuti siis kui tulemuseks peab olema ilusti viimistletud või eelnevalt rullidele keeratud pikad juuksed. Eelnev rullidele keeramine annab soengule kohevust ja loomulikku hoidmist ja tuge, soeng saab püsivam. Vahvaid kinnipandud soenguid saab lihtsama vaevaga teha neile, kel kerge oma lokk või hoidmine olemas. Siis on hea vaid lokk esile tuua ja klambrite või mõne efektse kaunistusega kuklale kinnitada.

Ülespandud/kinnipandud soengu hind sõltub tehtava töö mahust ja ajakulust. Ajakulu on suurem pikkade ja paksude juuste puhul, ka siis kui juukseid on vaja eelnevalt pesta ja fööniga kuivatada või hoopis rullidele keerata ja kuivatada.

Parima tulemuse saamiseks konsulteeri enne aja kinnipanemist juuksuriga, et teaksid arvestada täpsemalt oma soovitud soengu tegemisele kuluvat aega ja summat. Lihtsad juukselõksud ja hargid, millega ülespandud soengut kinnitatakse on meie salongis juba hinna sisse arvestatud, juuksekaunistused tuleb soovi korral ise soetada.

Pidulike ja kinniste soengute galerii