Guinot Hydra Peeling näohooldus

HYDRA PEELING webMeie nahka katab kaitsekiht, mille loomulik pH ehk aluseline-happeline tase on kergelt happeline 5,5. Neutraalne pH on 7. See loomulik happeline pH tekib iseenesest esimestel elukuudel, mistõttu ongi vastsündinud laste nahk nii õrn. Happelise pH eesmärk on säilitada naha kaitsekihti.

GUINOT on loonud uue HYDRA PEELING näohoolduse, mis on nahasõbralik alternatiiv meditsiinilisele koorimisele ning sel on võrreldes tavapärase meditsiinilise koorimisega väga vähe kõrvalmõjusid. Nahk ei puneta, kestenda ega kooru ning ei nõua pikka paranemisperioodi. Tulemused on koheselt nähtavad juba peale esimest hooldust.

Guinot HydraPeeling hoolduse näidustused:

  • Ealised muutused (vananemistunnused)
  • Tuhm jume
  • Pigmendilaigud

Selle näohoolduse tulemusena:

  • Vähenevad nähtavad vananemise märgid
  • Naha jume muutub säravaks
  • Pigmendilaigud vähenevad
  • Nahatoon muutub kirkamaks

Guinot Hydra Peeling hoolduse käik

Nahk puhastatakse meigist, tolmust ja rasust näopiima ja -toonikuga. Eemaldatakse silmameik.

Salitsüül- ja puuviljahappeid sisaldav geel on tänu oma tugevalt happelisele koostisele (pH 1,5) tõhusalt kooriva toimega. See tungib sügavale nahka helendades pigmendilaike ja koorides sügavalt nahka. Sel on põletikuvastane ja nahka noorendav toime. Alguses on täiesti normaalne kogeda nahal kuumavat ja kipitavat tunnet.

Rahustava vananemisvastase emulsiooniga tehakse lõõgastav ja nahka uuendav massaaž. Massaažiseerum sisaldab naharakkude uuenemist stimuleerivat Dermostimuliini. Lisaks on selles veel hulk aminohappeid, rahustava toimega allantoini ja mineraalide-vitamiinide rikast passionivilja ekstrakti. Tänu sellele suureneb rakkude aktiivsus ja taastub naha pH.

Peale massaaži järgnev nahka taastav ja kaitsev näomask on rikastatud Poria Cocos seenega, mida on sajandeid kasutatud Hiina meditsiinis kui immuunsust tõstvat vahendit. See on tugev antioksüdant ja koheselt rahustava ja siluva toimega.

Hydra Peeling hooldust on soovitav teha intensiivselt üks hooldus nädalas kolme nädala jooksul. Pigmendilaikude puhul on parim tulemus teha hooldust üle päeviti kolm korda järjest. Samuti võib vaheldumisi teha Hydra Peeling ja  Hydradermie sügavniisutavat hooldust, milles kasutatakse pigmendilaike valgendavat geeli.

Selle hoolduse vastunäidustus on rasedus. Samuti on oluline vältida päikese käes viibimist 24 tundi pärast hooldust ja igapäevaselt kaitsta oma nahka UV-kaitsega päikesekreemi abil.