Sügav bikiini depilatsioon

Sügav bikiini depilatsioon – depilatsioon, mis hõlmab suuremat piirkonda, kui lihtsalt bikiinipiirkonna depilatsioon, kuid ei ole nii põhjalik, kui brasiilia bikiini depilatsioon.

Teenus on Sulle kui sa soovid põhjalikumat bikiinipiirkonna depilatsiooni, kuid ei ole otsustanud veel brasiilia bikiini depilatsiooni kasuks. See on hea võimalus proovida midagi nende kahe vahepealset.

Sügav bikiini depilatsioon algab sarnaselt kõigi teiste depilatsiooni protseduuridega-depileeritav piirkond valmistatakse kosmeetiku poolt ette ja teostatakse depilatsioon sooja vahaga. Toiming ise võib veidi valulik olla, kuid see sõltub eelkõige Sinu valutundlikkusest.

Et pikendada karvade tagasikasvamise perioodi, on kosmeetikul Sulle  mitmeid väärt nõuandeid, mida ta hoolduse käigus võib  jagada. Näiteks, milliseid spetsiaalseid vahendeid kasutada siis, kui karvad kipuvad kasvama naha alla.

Depileerimise päeval on keelatud kuumaveeprotseduurid, saun,trenn ja kolmel päeval peale depilatsiooni solaarium ja päikesevannid, et vältida pigmendilaikude tekkimist.