Juukseravi

Protseduuri alguses selgitame välja Sinu juuste seisukorra. Tihti on tegelik seisukord näha alles siis, kui juuksed on pestud šampooniga ja pole veel lisatud ravimaski või balsamit.

Et tulemus oleks parim, valime juuksejuurte ja peanaha tüübi järgi  Sulle sobiva sampooni ja ravimaski või niisutava balsami juukse otste või kahjustunud osa järgi. Seega ei sobi ka kodukasutusse tihti sampoon ja balsam ühest komplektist.

Juuksur kannab juustele sampooni ning masserib peanahka kergete ringjate liigutustega. Kuna peanaha tundlikkus võib olla vägagi erinev, siis on hea kui teavitad juuksurit, et ta oskas valida just Sinule sobiva surve massaži jaoks. See stimuleerib hästi peanaha vereringet.

Kui sampoon on juustest välja loputatud, kannab juuksur  juustele sobivat ravimaski ja töötleb juuksesalke nii, et kõik juukseosad oleks maskiga piisavas koguses kaetud, samal ajal endiselt kergelt peanahka ja juuksejuuri stimuleerides.

Olenevalt ravimaskist sõltub peal hoidmise aeg 5min-20min. Mõni mask vajab lisasoojust või kilemütsi.

Nüüd loputame juukseid rohke voolava vee all. Mida protseduuri lõpu poole, seda jahedamaks võiks muutuda loputusvesi, et juukse pealmisi kihte nii veel kindlamalt sulgeda .

Kõige lõpuks kuivatame juuksed fööniga ja lisame vajadusel kergelt viimistlusaineid.

Protseduuri puhul tuleb meeles pidada, et peamassaž on vastunäidustatud kõrge vererõhu korral !