Juuste värvimine koos triibutamise, lõikuse ja föönitamisega.

Kui juuksevärv on kulunud ja väljakasvanud ning vajab üldist värskendust, siis annab vahva ja uudse väljanägemise mitme värviga värvimine. Erinevat tooni/värvi triibud põhivärvi sees elustab juba kulunud värvi. Samuti saab erinevate värvidega tekitada juustesse kohevusefekti , rõhutada juuste pikkust või paksust. Triipe võib teha vaid osaliselt (pealmisesse ossa) või üleni, see oleneb , millist efekti Sa saavutada soovid.

Parima tulemuse annab lõikuse ja värvi kombineerimine, et kõi omavahel ideaalselt kokku sobiks. Samuti sobib triibutamine neile, kes tahaks proovida veidi teist tooni kuid suurt muutust kohe ette võtta ei julge.

Kas triibud teha peened või laiemad, see oleneb juba hetke moesuundadest ja Sinu soovist. Üldiselt annab kerge triibutamine alati loomuliku ja naturaalse efekti, sest ka loomulikult ei kasva juuksed peas kõik üht värvi ja nii saab juuste omapära veelgi rõhutada.

See teenus on aeganõudvam kui tavaline värvimineja, väga pikkadele ja paksudele juustele võib kuluda isegi kuni 3h koos lõikuse ja föönitamisega).