Asukoht

Salong Freshi leida on lihtne!

Ühistransporti kasutades välju mistahes Vabaduse Väljaku lähedusse jäävas peatuses ja kõnni vabaduse Väljaku keskele. Seal näed sinist klaasseina, klaasseina all on suured trepid. Tule treppidest alla suurte sammaste juurde ja vaata kohe paremale. Läbi klaasgalerii peaksid juba nägema meie salongi sinist reklaami ja helesinist seina.

Kui tuled meile autoga, siis kõige mugavam on sõita Vabaduse Väljaku all asuvasse parklasse (sissepääs jääb kohakuti Roosikrantsi tänava otsaga). Jälgi ka seda, et parklal on mitu erinevat väljapääsu, meie juurde saab parklast otse läbi vaheukse, mis viib tunneli ja Roosikrantsi tänava poole. Parkla on tasuline, makseautomaadid asuvad erinevate parkla väljapääsude juures ,saab maksta ka pangakaardiga! Hetkel 2€/h. Auto saab parkida ka kohvik Mosaiik(endised tenniseväljakud) juures asuvasse parklasse, mis on veidi kallim kui maaalune parkla. Veel on läheduses Europarki tasuline parkla, Westmani poe ja Kawe Plaza vastas Pärnu mnt.-l.

Ka Roosikrantsi tänaval on tavaliselt võimalik leida parkimiskohta, täites üldsieid parkimisnõudeid. NB!!! Roosikrantsi tänava kõige tunnelipoolsemas otsas algab tasuta parkimine juba al. 18.00. Päeva jooksul on see parkla Linnavalitsuse rahvale, kuid õhtul (peale tööpäeva) parkimisega seal probleeme pole. Roosikrantsi tänava poolt meile tulles, tule julgelt treppidest alla ja läbi tunnel, kuni näed vasakut kätt SquareKebabi. Nüüd vaata natuke veel edasi ja näed meie salongi, Kebabiga sama kätt, vaid mõned sammud edasi.

Kui Sa hätta jääd, helista 600 80 70 ja me aitame Sind.

Rõõmsa kohtumiseni!