Elsa Hjeronymuse sügavpuhastav näohooldus näole ja kaelale koos mehaanilise puhastusega

elsa hjeronymys hooldusElsa Hjeronymus näohooldus koos mehaanilise puhastusega on nii-öelda kaks ühes hooldus, mille puhul kombineeritakse nii Elsa Hjeronymuse toodetega keemiline nahatöötlemine kui ka klassikaline mehaaniline puhastus, kuid ilma aurutamata.

Hooldus on mõeldud eelkõige neile, kes tahavad mõlemast hooldusest võtta parimat. Elsa Hjeronymus hoolduse tulemusena blokeeritakse hapetega rasuummistuste ja põletike mõju nahas, mille abil võitlus põletikega algab naha seestpoolt. Nahk muutub säravaks, värskeks ja ebatasasused siledamaks.

Hooldus algab Elsa Hjeronymusele omaselt naha puhastamisega, desinfitseerimisega ning seejärel naha töötlemisega happepreparaadiga, mille koostises on nii vesinikperoksiid kui glükoolhape, mis on üks paljudest puuviljahapetest. Peale happetöötlust nahk rahustatakse spetsiaalse rahustava kreemiga ja kompressidega, mis pehmendavad naha niivõrd, et peale seda saab teostada naha pooride mehaanilist puhastust poorilusika ning steriilse sideme abil. Seejärel kantakse nahale värskendav, põletikuvastane ja poore ahendav tsirkulatsioonmask, mis nagu nimigi ütleb, aktiveerib naha vereringet ja ainevahetust. Kõige lõpuks kantakse vastavalt naha vajadustele kas tasakaalustav, rahustav või muu näokreem ja kevad-suvisel perioodil ka päikesekaitsekreem.