Nimue teraapiline lõõgastav hooldus massaažiga

Nimue näohooldus massaažigaSee Nimue lõõgastav näohooldus sobib kõigile, igale vanusele ja nahatüübile. Hooldus annab kohese tulemuse ja seda kohandatakse lähtudes kliendi vajadustest ning on mõeldud keskkonna poolt kas kahjustatud nahale, pigmenteerunud, probleemsele või tundlikule, ärritunud ja õrnale nahale. Eriti sobib see esmaseks hoolduseks kliendile, kes pole varem kokku puutunud Nimue toodetega ning on kui igakuine “hellitus”- või täiendhooldus.

Nimue lõõgastava näohoolduse käik

Hoolduse käigus puhastatakse nahk meigist, rasust ja mustusest Nimue Cleansing geeliga, mis niisutab õrnalt tänu tugevatele niiskusesäilitajate kombinatsioonile ja tagab puhta, värskendatud, pehme ja veatu naha. Seejärel toniseeritakse nahka Nimue toonikuga ning kooritakse ensüümkoorijaga, mis tänu papaia ja ananassi ensüümidele aitavad eemaldada surnud naharakud ja stimuleerida vereringet, parandavad naha tekstuuri ning muudavad selle pehmeks ja jumekaks. Nahk on nüüd ettevalmistatud rahustavaks ning lõdvestavaks 20-minutiliseks massaažiks nii näole, kaelale kui dekolteele.

Antiseptilise pelargoonõli, rosmariini ja lavendli meeldiv ja lõõgastav aroom pakub kliendile täielikku naudingut ning tagab pehme ja siidise naha. Kõige lõpuks kantakse nahale kas puhastav, niisutav, taastav või vananemisvastane näomask, mis jäetakse nahale 10-15 minutiks. Hooldus lõpeb näokreemiga.