Nimue näohooldused ja kehahooldused

nimue1NIMUE loodi 1994. aastal ühe juhtiva Lõuna -Aafrika plastilise kirurgi poolt, kes avastas, et naha parandamine enne ja pärast operatsiooni tagab kiirema naha tervenemise ja kauakestvama tulemuse. NIMUE koostisained on arendatud Prantsuse, Hispaania, USA ja Šveitsi laboratooriumides.
Tooted põhinevad AHA hapete ehk puuviljahapete kontsentratsioonil, mille protsent on vastavalt toodetele 5%-15% ja ph-tase, mis on 3-5.5.
Naha ph-tase on keskmiselt 5,0 – 5,5. Madal ph-tase tähendab happelisemat keskkonda, kõrgem ph-tase seevastu leelisemat keskkonda. Nimue püüab saavutada oma toodete abil madalamat ph-taset, sest happelisem keskkond kaitseb nahka.

Paljud nahatooted ja seebid on kõrge ph-tasemega ehk leelised ja seetõttu eemaldavad nahalt loomuliku rasu ja muudavad selle kuivaks ja ärritunuks. Nahal, mille ph-tase on kõrge ehk leeliseline, on suurem tõenäosus haigestuda aknesse ja muudesse nahahaigustesse, sest nahk vajab happelist keskkonda, et piirata bakterite kasvu ja paljunemist.
Vananedes naha ph-tase tõuseb ning seetõttu on oluline kasutada tooteid, mis tagaks nahale happelisema ehk madalama ph-keskkonna. Madalama ph-tasemgega on nahk paremini kaitstud ka päikese, tuule ja kuivuse eest. Samuti piirab see bakterite ja seente vohamist ning ravib ja hooldab efektiivselt erinevaid nahaprobleeme nagu enneaegne vananemine, naha tundlikkus, liigne kuivus, pigmendilaigud ja probleemne nahk nagu näiteks akne.
Samas ei tohi nahk muutuda liiga ka happeliseks (väiksemaks kui 3,0), sest siis võib nõrgeneda naha loomulik kaitsevõime.

NIMUE on uue generatsiooni nahahooldussari, milles on õiges kontsentratsioonis ja õige tugevusega kasutatud AHA happeid. Need happed puhtast loodusest- suhkruroost, õuntest, viinamarjadest, tsitrusest ja piimahappest, mille järjekindlal kasutamisel muutub naha alumine kiht paksemaks ja väheneb naha pealmine sarvkiht, kus asuvad surnud naharakud. Selle tulemusena muutub nahk ühtlasemaks, säravamaks ja elujõulisemaks ning pooride suurus väheneb.
Täna tuntakse NIMUE sarja kosmetoloogias kui tõelist nahaeksperti ja liidrit, Kõik NIMUE toodetes sisalduvad aktiivained on suunatud puhastama, viimistlema ja uuendama nahka selle sügavates kihtides, et täiustada naha tervist ja välimust.

Nimue tooteid soovitatame Sul kasutada:

  • keskkonna poolt kahjustatud naha puhul, mida põhjustavad vananemine, päike ja saasatunud õhk
  • pigmenteerunud naha puhul, mida põhjustavad ultraviolettkiirgus ja muud organismi sisemised ja välised faktorid
  • probleemse naha puhul erinevat tüüpi akne ravimisel
  • õrna, tundliku ja ärritunud naha puhul

Meie ilusalong pakub lisaks NIMUE toodete soetamisele ka järgmisi NIMUE näohooldusi