Liftosome

Liftosome – nahka pinguldav ja soojendav prokollageeniga rikastatud kipsmask. Sellele järgneb lõõgastav massaaž biopeptiidide ja kariteõli sisaldava massaažiseerumiga, mis stimuleerib uute rakkude tekkimist ning võitleb dehüdratsiooni ja ketendamise vastu. Sobib ideaalselt enne tähtsaid sündmusi. Kohene efekt.

Liftosome on trimmiv säraandev hooldus ja see töötati välja spetsiaalselt küpse naha probleemide lahendamiseks. Õrnade patsutavate liigutustega aidatakse apelsini- ja ženšenniekstraktide ja vitamiinidega rikastatud seerumil näonahka imenduda. Nendel toimeainetel on nahka elustav toime. Soojendav mask levitab nõrka soojust, mis võimaldab energiat andval apelsinikontsentraadil (C-vitamiini) ja ženšenni toimeainetel nahka imenduda.

Mõne minuti pärast mask jahtub ja taheneb, trimmides näojooni ja lõdvestades lihaseid. Toimeained koos soojendava toimega täidavad naha uue energiaga, taastavad selle elastsuse ja toodavad uusi rakke. Hooldus lõpeb kitiingeeliga massaažiga, mis elustab naha elastseid kudesid. Nahk on siledam ja väsimuse märgid on taandunud.