V ZONE SYSTEM – täiuslik noorendav kosmeetikasüsteem silmade, kulmude ja ripsmete iluks ja heaoluks

V Zone System - Täiuslik noorendav kosmeetikasüsteem silmade, kulmude ja ripsmete iluks ja heaoluksV ZONE SYSTEM – täiuslik noorendav kosmeetikasüsteem silmade, kulmude ja ripsmete iluks ja heaoluks Promoitalialt

V Zone System on võrreldav blefaroplastikaga ehk laugude plastilise operatsiooniga. Spetsiaalsed koostisosad, mis on loodud taaselustama silmapiirkonda, annavad kohese tulemuse ja silmadele sära juba esimesest pealekandmisest.

Umbes 0,33 mm paksune nahk silmade ümber on viis korda õhem kui ülejäänud näol ja kolm korda õhem kui paberileht. Silma piirkonnas on väga vähe rasunäärmeid, mis muudavad selle looduslikult kuivaks, nõrgestades selle hüdrolipiidkihti, mis kaitseb nahka ning samuti puudub silmaümbrusnahas kollageen ja elastiin, mis on tähtsad naha elastsuse säilimise ja kortsude ennetamise eelduseks.

Silma 6 lihast teevad päevas kuni 100 000 mikroliigutust, mistõttu on silmakontuur piirkond, mida vananemise märgid mõjutavad esimesena. Seetõttu on oluline alustada selle hooldusega varakult, kasutades õigeid tooteid.

V ZONE SYSTEM näohooldus koosneb:

  • Instant Net Gel – selles on värske taimne polümeer, mis koheselt toetab ja tõstab silmaümbruse nahka, AmminoVit kompleks stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist ning vähendab silmaaluseid turseid. BioPlacenta sisaldab nahka stimuleerivat kasvufaktorit ning laktoferriin, luuderohu ja mustika ekstrakt vähendavad tumedaid silmaaluseid. Geel masseeritakse kergete liigutustega silmaümbruse nahka kuni täieliku imendumiseni.
  • Silmaseerum sisaldab palju aktiivaineid nagu näiteks retinool ehk A-vitamiin, mis on võimas antioksüdant, soodustab naharakkude uuenemist, stimuleerib kollageeni, vähendab kortse ja helendab pigmendilaike. Samuti on selles hüaluroonhapet ja tigude lima, mis niisutavad sügavalt nahka ja parandavad kudede elastsust.
  • Viimasena kantakse ripsmeseerum, milles olev keratiin ja vitamiinide kompleks tugevdavad ripsmete struktuuri ja stimuleerivad nende kasvu.

V ZONE SYSTEM näohoolduse tulemus on

  • kortsudevastane,
  • tursetevastane,
  • vananemisvastane,
  • tumedaid silmaaluseid vähendav,
  • silmaaluste turseid vähendav
  • silmaümbruse nahka toitev ja taastav
  • ripsmeid pikendav toime

V ZONE SYSTEM hooldust saab teha kas isesesiva hooldusena või koos VS SYSTEMiga, lõõgastava näohooldusega, Hydradermie, Hydradermie Lift ning Hydradermie Lux hooldustega. Kuur koosneb 4-6 hooldusest iga 7 päeva tagant.