Tahe Liso Botanical juuste sirgendamine

Kallis klient, asendasime Tahe Liso Botanical püsisirgenduse uue teenusegaTahe Pre Active püsisirgendus. See on oluliselt soodsam Sinu rahakotile, tulemus aga on praktiliselt sama hea.
Tutvu uue püsi sirgendamisega SIIN

Tahe Liso Botanical püsisirgendus annab Sulle pehmed, sirged, terved ja läikivad juuksed. Ka kõige kahusemad ja kräsusemad juuksed on võimalik selle protseduuri abil püsivalt sirgendada ja muuta terveteks ja läikivateks. Sirgendada võib ajutiselt (6-8nädalat) või püsivalt.

Teenus vajab eelnevat konsultatsiooni, kus selgitatame välja Sinu juuste seisukorra, kas juukseid on eelnevalt keemiliselt töödeldud, kas on värvitud taimsete värvidega (henna), triibutatud või tehtud värvipesu. Samuti selgitame konsultatsiooni käigus välja, kas Sa soovid, et sirgendus püsiks jäädavalt või piisab esimesel korral vaid poolpüsisirgendusest. Viimane annab hea ülevaate, millised on Sinu  juuksed sirgena ja kas Sa tegelikult ka soovid jäädavalt oma lokid kaotada.

Protseduur algab peapesuga, valmistades juuksed ette eesolevaks töötluseks, eemaldades juustelt viimistlusainete jäägid ja mustuse. Edasi pihustame juustele kõrge bambuse-,argaaniaõli ja soja konsentratsiooniga Prepar Treatment sprayd, mis kaitseb juukseid.

Juuksed föönitatakse ja töödeldakse ainega, mis restruktureerib väävlisillad juuksekarvas (efekt on sama, mis keemilise loki tegemise puhul, kus juuksed vastavalt siis lokiliseks jäävad). Tootele on lisatud bambuse ekstrakt, argaania ja sojaõli. Hoidmisaeg 5-30 min, vastavalt juuste rikutusastmele.Juuksed loputatakse rohke veega.

Ajutise sirgenduse puhul pestakse juuksed kohe üle Tahe Dermolage aluselise ph-ga šampooniga.
Seejärel  kuivatame juuksed  fööni ja keraamilise fööniharjaga, ning töötleme Cytolan B-ga, mis jällegi sisaldab bambuse ekstrakti, argaaniaõli ja keramiide. Need ained tagavad juukse pehmuse, läike ja pikaajalise kaitse. Toode jääb juustele 20 minutiks, siis eemaldame üleliigse, kuivatatame fööniga ning triigime väikeste salkudena läbi üle terve pea.

Püsiva sirgenduse korral kuivatame Su juuksed vastavalt rikutuse astmele kas päris kuivaks või poolkuivaks ning sirgendame kuivaks. Nüüd kanname juuksele Quality Treatment’i, mis tagab juuste püsiva sirgenduse. Toode jääb juustele 10-ks minutiks. Loputatame jällegi rohke voolava vee all ja peseme aluselise Tahe Dermolage shampooniga.

Seejärel kuivatame jällegi Su juuksed 100% kuivaks ning sirgendame. Kanname juustele Cytolan-B, mis taastab juukse läike, pehmuse ja struktuuri. Laseme sellel mõjuda 20 minutit ning eemaldame üleliigse toote,kuivatame fööniga ja sirgendame põhjalikult üle.

Peale keemilise sirgenduse protseduuri soovitame Sul tungivalt juukseid mitte pesta 48h. ning mitte kasutada kinnitusklambreid ja juuksekumme järgneva 48 tunni vältel. Juuste märjaks saamisel tuleb Sul kuivatada ja triikida need nii kiirelt kui võimalik. Parima tulemuse tagab õige kodune hooldus ja soolavabade sampoonide kasutamine. Täpsemaid juhtnööre järelhoolduseks saad juuksurilt konsultatsiooni käigus.

Protseduur on aja ja töömahukas, olenevalt juukse paksusest ja pikkusest kulub keskmiselt 2,5-4h. NB! Eriti paksu või pika juukse puhul tuleb veelgi rohkem aega varuda!

Protseduuri ei soovita raseduse ja imetamise ajal! Samuti ei soovita protseduuri juba keemiliselt väga rikutud ja töödeldud juuksele.

Juuste püsisirgendamine – vaata ja veendu ise