Tahe keratiini hooldus

Kahjuks me seda teenust hetkel ei saa teha, maaletooja ei paku hetkel protseduuriks vajalikku hooldusvahendit. Soovitame Sul valida selle teenuse asemel mõni muu sarnane juuste sirgendamise või keratiinihoolduse teenus.

See turgutav hooldus annab Sinu juustele kauni sära ja läike, taastades nende struktuuri ning siludes juuksekarva pealispinda! Naudi seda mõnusat protseduuri meie ilusalongis või soeta kõik vajalik tervete ja säravate juuste hooldamiseks endale koju.

Juukseid taastav ning hooldav süsteem, mis taasloob keratiinahelad 3 etapiga:

Parima tulemuse saavutamiseks vajad šhampooni, juuksemaski ja keratiiniseerumit.

 • Pesemine. Nature Šampoon kõikidele juuksetüüpidele, Benefit Šampoon ja Gold Šampoon värvitud juustele.
 • Toitmine. Nutri-Term Mask parandab juuste struktuuri.
 • Juuste struktuuri parandamine. Keratin Flash, Miracle Treatment või Keratin Gold.

Kõik need tooted sisaldavad keratiini, taimseid tüvirakke ja argaaniaõli. Parima tulemuse saamiseks konsulteeri kindlasti juuksuriga!

Tahe Botanic Keratiinihooldus

 • Tegemist on parima, uusima, eksklusiivse koostisega tootesarjaga, mis sisaldab suures kontsentratsioonis kõige kaasaegsemaid aktiivseid looduslikest allikatest pärinevaid komponente.
 • Toodete üllatav tekstuur ja meeldiv aroom, mis sobivad ideaalselt kõikidele juuksetüüpidele, tagab professionaalse lõpptulemuse.
 • Keratiin koosneb 18 aminohappest, millest tähtsaimad on: tsüsteiin, glutamiinhape, seriin, leutsiin ja proliin.
 • Keratiini lisamine kosmeetikatoodetesse omandab erilise tähtsuse, kuna juuste agressiivne käsitsemine, keskkonnafaktorid, intensiivne päike ning vanus põhjustavad loodusliku keratiini vähenemise juuksekarvades, mille tulemuseks on juuksekarvade kahjustumine. Juuksed muutuvad nõrgemaks, näivad tuhmide ja habrastena.
 • Keratiin toimib niisutajana ja moodustab juuksekarvadele kaitsva kihi, hooldades ja parandades juuste struktuuri ning kaitstes juuksekarvade kiude füüsiliste ja keemiliste toimeainete poolt põhjustatud kahjustuste eest.
 • Tahe Botanic Keratiinhoolduse tooted sisaldavad taimseid tüvirakke, mis pärinevad Šveitsi õunasordist – Uttwiler Spätlauber, millel on omadus säilitada pikaajaline värskus. Õunasordi pikaajaline säilimine on seotud tüvirakkudega ning PCT-tehnoloogia kasutamisel taimsete rakkude kultiveerimisel on võimalik koguda ja lukustada liposoomidesse vett ning rasvlahustuvaid komponente.
 • Samuti on tõestatud, et ainetel on märgatavalt suur võime lükata juuste folliikulites edasi vananemise märke.
 • Kolmas aktiivkomponent on argaaniaõli, mida nimetatakse Maroko vedelaks kullaks. Õli koosneb 50% ulatuses rasvhapetest (linoolhappest, alfa-linoolhappest, oleiinhappest, gamma-linoolhappest) ning sisaldab ligi kolm korda rohkem E vitamiini kui oliiviõli ning fütosteroole. Õlil on regenereerivad, toitvad, niisutavad ja kuumuse eest kaitsvad omadused, samuti on õli väga hinnatud antioksüdandina.