Interneti broneerimise abi

Palun kliki kas “Kosmeetiku” või “Juuksuri” teenuse nupul.

Avanevad kõik teenuste kategooriad.

Seejärel vali Sind huvitav teenuste kategooria ja kliki “BRONEERI” nuppu, avanevad kõik sinna alla kuuluvad teenused.

Juhul kui Sa soovisid tegelikult hoopis mõnd teist kategooriat vaadata, pääsed Sa tagasi “muuda” nupu abil seda tegema.

Linnuta Sind huvitavad teenused või ainult üks teenus ning vali “Töötaja”, kelle juurde Sa minna soovid või jäta lihtsalt vaikimisi valik “esimene vaba”- kõik meie töötajad on suurepärased oma töös, tõelised professionaalid. Vajuta “Järgmine” nuppu Sulle sobiva kuupäeva ja kellaaja valimiseks.

Ühe kategooria lõikes linnutatud teenuste ajakulud ja hinnad liidetakse ning nad paigutatakse kalendrisse üksteise järele.Vali kalendrist vasakult sobiv kuupäev ja see järel paremalt kellaaeg.

Avaneb uus aken, kus soovikorral saab broneeringut veel muuta või sootuks kustutada (“Eemalda” nupp).

Juhul kui Sa soovid korraga broneerida erinevaid teenuseid einevatele kellaaegadele või päevadele või siis hoopis erinevate töötajate juurde, siis tuleb Sul broneerimise protsessi mitu korda teha. Õnneks on see kiire, lihtne ja mugav, saad valida just Sulle sobivaima aja või töötaja. Järgmise broneeringu lisamiseks vajuta “Lisa järgmine broneering” nuppu.

Kui kõik sobib, vajuta “Väljakirjutamine” nuppu.

Juhul kui Sa oled  juba meie interneti broneerimise kasutaja, on Sul võimalus ka olemasoleva kontoga sisselogida. Vajuta “Logi sisse” nuppu.

Oled sa Facebooki kasutaja ? Sul võimalus oma Facebooki kontoga meie interneti broneerimisse sisselogida ja kliendiks saada. Väga mugav. Kliki linkki “Logi sisse Facebooki kontoga”

Avanenud aknas vajuta märgitud linkki.

Juhul kui Sa meie interneti broneerimises veel kasutajakontot ei oma, tuleb Sul täita vorm oma eesnime ja perekonnanimega, kontaktandmetega ja lisainfoga ning valitud parooliga. Kõik väljad on kohustuslikud!

Peale esimest korda saad sa juba edaspidi kontaktandmetesse sisestatud meiliaadressi ja valitud parooliga sisselogida meie süsteemi siit