Guinot Detoxygen näohooldus

guinot detoxygene näohooldusDétoxygen – hapnikuga rikastav ja toksiine väljutav näohooldus.

Igasugune nahk võib jääda hapnikuvaegusesse… ja mitte ainult linnapiirkondades. Seda põhjustavad nii saastatud õhk (heitgaasid, suitsetamine, tööstussaaste jne.) kui kodusaaste (kinnised ruumid, pisikud ja tolm). Samuti toodab inimkeha pidevalt mürkaineid, mis väljuvad kehast naha (higinäärmete) kaudu ning ebatervislik toit, vähene uni ning stress suurendavad mürkainete tootmist.

Kuna saaste koguneb nahapinnale ja mürkained kogunevad nahka, jääb selle tulemusena näonahk hapnikuvaegusesse ja muutub tuhmiks ning jume ebaühtlaseks. Kortsud ja miimikajooned tekivad kiiremini ning on nähtavamad.

Guinot on selle lahenduseks välja toonud uuendusliku hoolduse Détoxygen, mis eemaldab surnud naharakud, kõrvaldab toksiinid ja saaste ning rikastab nahka hapnikuga. Nahk saab taas hingata ja on särav.

Detoxygen näohoolduse käik

Hooldus algab naha puhastamisega meigist, rasust ja tolmust ning tehakse ensümaatiline ja mehaaniline koorimine. Selles olevad papaiaekstrakt ja tselluloos eemaldavad surnud naharakud, mis sisaldavad jääkaineid ja saasteosakesi. Naha tekstuur paraneb ja muutub siledamaks tänu millele on nahk valmis vastu võtma maski toksiine väljutavat toimet ja hapnikuga rikastavat massaaži.

Maskis olev roheline savi imab nahast toksiine ja mustust mille tulemusena nahk saab paremini hingata. Seejärel tehakse massaaž, mis ergutab naha ainevahetust ning kaitseb nahka edasise saasteainete kahjuliku mõju eest. Massaažikreemis olev ATP ehk rakuenergia annab rakkudele õigeks talituseks vajaliku energia ning Dermaline (Laminaria ekstrakt ehk Jaapani merevetikas) niisutab nahka ja silub esimesi märke kortsudest ja miimikajoontest.

Pärast ühte Detoxygen hooldust

  • Nahk on särav ja jume kaunilt kumav.
  • Nahk on puhtam ja klaarim, vähem rasuummistusi.
  • Nahk on siledam ja tekstuur paranenud, karedad laigud on vähenenud.
  • Nahk on pehme ja elastne.