glominerals meigisariGloMinerals sari loodi 1997. aastal USA-s ning sisaldavad 98% vaid naturaalset, geoloogilist päritolu mineraale, mis on kolmekordelt jahvatatud ülipeeneks pulbriks, pulveriseeritud ja puhastatud. Naturaalsed mineraalsed komponendid nagu mica, titaaniumdioksiid, tsink ja raudoksiid on mineraalkosmeetikas laialt kasutatavad ja nahale ohutud.

  • GloMinerals tooted sobivad kõikidele nahatüüpidele ja isegi selliste nahaseisundite korral nagu akne, rosaatsea, protseduuridejärgne nahapunetus (nt. keemiline koorimine) kuna mineraalides sisalduv tsinkoksiid on põletikuvastase toimega.
  • Mineraalid nagu titaaniumdioksiid ja tsinkoksiid toimivad looduslike päikeseblokaatoritena ja annavad nahale kaitse SPF 10-20.
  • Tooted sisaldavad spetsiifilisi nahka niisutavaid, toitvaid või rahustavaid aktiivaineid – enneaegset vananemist takistavaid antioksüdante, A vitamiini (pehmendab nahka) , C vitamiini (kaitseb nahka enneaegse vananemise eest) ning E vitamiini (seob niiskust), rohelise tee ekstrakti (rahustava ning põletikuvastase toimega) ning hüaluroonhapet (säilitab nahas niiskust) ja põletikuvastast aaloe.
  • Juba väikse kogus toodet annab väga hea tulemuse punetuse peitmisel, ebaühtlase jume korrigeerimisel ning pigmendilaikude katmisel kuna toodetes olev pigment on kõrge kontsentratsiooniga. Seetõttu jätkub toodet pikaks ajaks, sest piisab vaid vähesest kogusest pealekandmisest, et meik oleks veatu ja kaunis.
  • Mineraalosakesed katavad üksteist nagu kalasoomused moodustades “filtri”, mis ei ummista poore ja võimaldab nahal normaalselt hingata samas kaitstes seda keskkonnakahjustuste eest.
  • GloMinerals ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid ega alkoholi, mis võivad tekitada nahal allergiat ja ärritust.

GloMinerals mineraalkosmeetika  on pärjatud mitmete ilutoodete valdkonnas väärika Anne & Stiili Aasta Ilulemmik tiitliga.

Tee oma nahale pai koos GloMineralsiga!