Ella Bache Detox Aromatique näohooldus

Tänapäevane elukeskkonna saastatus, säilitusained, stress, elustiil ja suitsetamine soodustavad toksiinide ja jääkainete kogunemist meie nahas. See toob kaasa probleemid naha puhtuses ning mõjutab nii naha normaalset talitust kui ka väljanägemist.

Prantsuse sarja Ella Baché uus hooldus on loodud eesmärgiga vabastada nahast sinna kuhjunud toksiinid ehk mürgised jääkaineid ning taastada naha normaalne talitus ja mikrofloora. Läbi hoolduse on võimalik parandada naha ainevahetust ja selle tulemusena taastub naha sära ja ilu.
Hooldus on mõeldud segatüüpi või rasusele ja vistrikulisele nahale,mida iseloomustavad avatud nahapoorid, läikivus punetus ja vistrikud või ebapuhtus.

Hoolduse tulemusena:

  • nahka rikastatakse koheselt hapnikuga
  • nahk muutub värskeks ja säravaks
  • naha tekstuur muutub pehmemaks ja elastsemaks.
  • väheneb rasu eritus poorides ja poorid ahenevad
  • uute naharakkude taastootmine intensiivistub.

Ella Bache Detox Aromatique näohooldus põhitoimeained on:

  • Greipfruuti seemne ekstrakt – võimas toksiine blokeeriv ja väljutav aktiivaine. Ülitugev antioxüdant, mis tõstab Su immuunsust.
  • Puressence 16 – detox toimega kompleks, mis sisaldab 16 erinevat eeterlikku õli nagu greip, lavendel, patšuli, eukalüpt, kummel, münt, tüümian, oregan jt.
  • Zink “green” – merevetikad, mis on puhastava toimega.

Ella Bache Detox Aromatique käigus

Puhastatakse Su nahk meigist ja tolmust näopiima ja toonikuga. Seejärel kannab kosmeetik näole koorimiskreemi, mis vastavalt naha tüübile segatakse vahetult enne nahale kandmist kokku.

Pehmete pintlite ja ringjate liigutustega abil saab nahk õrnalt kooritud. Kui nahal on mõningad rasuummistused ja vistrikud, võib teha kosmeetik kerge näonaha aurutamise ja mehhaanilise puhastuse.

Seejärel kantakse nahale massaaži segu ja tehakse 20 minuti jooksul Kabuki drenaažimassaaž – see on spetsiaalsete Kabuki pintslitega tehtav massaažitehnika, mis väljutab mööda lümfiteid jääkaineid. Peale massaaži kantakse nahale rahustavad ja pehmendavad kreemid ja asetatakse näole pinguldav merevetikamask, mis jahutab nahka ja muudab selle värskeks ning säravaks.

Kõige lõpuks kantakse nahale raviseerum ja kreem. Nahk on hapnikuga rikastatud ja jume märgatavalt paranenud.
Hooldust võib teha vastavalt vajadusele, kuid mitte tihedamini kui kord kuus.